*
Kontuzja czołowego piłkarza Lecha Dodane 2009-03-22 15.44 , komentarzy 0

Rafał Murawski ma pęknięty palec!

Wykonane po meczu z Arką Gdynia prześwietlenie wykazało, że Rafał Murawski ma pęknięty palec stopy i na pewno nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski.

Defensywny pomocnik Kolejorza rozegrał przeciwko Arce pełne 90 minut, ale po meczu narzekał na ból i zdecydowano się zrobić prześwietlenie stopy. Wykazało ono, że „Muraś” ma pęknięty palec u stopy.

Z tego powodu zawodnik nie pojedzie na zgrupowania reprezentacji Polski, którą czekają mecze z Irlandią Północną i San Marino w ramach eliminacji mistrzostw świata. Jego miejsce w kadrze Leo Beenhakkera zajmie... inny lechita – Tomasz Bandrowski.

Drobne problemy ze zdrowiem mają też inni kadrowicze z Lecha. Bartosz Bosacki ma dość silne stłuczenie w okolicach kości piszczelowej, natomiast Grzegorz Wojtkowiak skarży się na bóle mięśnia przywodziciela. Obaj jednak polecą na zgrupowanie reprezentacji.

W tej chwili trudno określić, czy uraz Murawskiego wyeliminuje go z występu w kolejnym meczu ligowym – 5 kwietnia przeciwko Wiśle Kraków.  


Czytaj też:

Niezatapialna Arka urwała punkty Lechowi (relacja i zdjęcia z meczu)


X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: