*
Nabór na staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Dodane 2009-04-20 11.23 , komentarzy 1

Rusza nabór na staże studenckie w Urzędzie Miasta

Rusza nabór na staże studenckie w poznańskim Urzędzie Miasta. Aż do 8 maja studenci III, IV i V roku mogą zgłaszać swoje wnioski. Na żaków czeka 165 miejsc.

Od poniedziałku 20 kwietnia studenci mogą składać zgłoszenia na letnie i jesienne staże w Urzędzie Miasta Poznania. Oferta UM skierowana jest do studentów III, IV i V (jak również I i II roku studiów uzupełniających magisterskich).

- Chętnie zobaczymy u siebie studentów administracji, prawa, ekonomii, a nawet Politechniki. Wszystko zależy od wydziału, w którym student chce podjąć staż - tłumaczy w rozmowie z MM Poznań Piotr Izydorski z Urzędu Miasta. - Gwarantuje, że parzenie kawy na stażach to jest mit, nasi stażyści będą wykonywać podobną pracę, do tej którą sami wykonujemy na co dzień - dodaje.

Na studentów czeka 165 miejsc. 82 w edycji letniej i pozostałe 83 w jesiennej. Wypełnione ankiety (dostępne na stronach miasta www.poznan.pl) należy składać do 8 maja. Po tym terminie z kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Rekrutacja letnia i jesienna będzie prowadzona jednocześnie.

Ze studentami, którzy przejdą procedurę rekrutacji do wybranego przez siebie wydziału Urzędu Miasta, zostaną podpisane umowy zlecenia, a za wykonaną pracę (18 godzin w tygodniu) otrzymają wynagrodzenie (stażowe). Na zakończenie stażu każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Edycja letnia potrwa od czerwca do sierpnia, a jesienna od września do listopada.X

Miejsce
w rankingu
Łukasz Sawala

Dziennikarz portalu MM Poznań

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Gutek Gutek
staże studenckie 2009-04-20 17.01

Panu dziennikarzowi życzymy kolejnych świetnych artykułów z okazji "oczka" :D

Dodaj swój komentarz: