*
Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - test matematyczno-przyrodniczy - odpowiedzi, pytania, arkusze, wyniki, rozwiązania Dodane 2013-12-12 07.20 , komentarzy 20

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: Matematyka i przedmioty przyrodnicze (arkusze i odpowiedzi)

W tym miejscu znajdziecie arkusze i prawidłowe odpowiedzi do próbnych egzaminów gimnazjalnych z matematyki i przedmiotów przyrodniczych przygotowanych przez wydawnictwo Operon.

W środę, 11 grudnia, gimnazjaliści z części szkół piszą próbny egzamin gimnazjalny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych przygotowany przez wydawnictwo Operon. Sprawdź pytania i odpowiedzi z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Co roku 75 proc. uczniów ostatnich klas szkół gimnazjalnych w całej Polsce ma okazję zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi i ocenić swoje umiejętności. 11 grudnia uczniowie mają szanse sprawdzić poziom swojej wiedzy z matematyki i przedmiotów przyrodniczych.

Uczniowie najpierw napiszą test z przedmiotów przyrodniczych (czas trwania: 60 minut), a następne z matematyki (czas trwania: 90 minut).

W tym miejscu tak szybko jak tylko to możliwe pojawią się arkusze pytań, kartoteka testu, karta odpowiedzi oraz klucze prawidłowych odpowiedzi do testów. Odpowiedzi pochodzą z gk24.pl.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: Matematyka - pytania


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: Matematyka - odpowiedzi





Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: przedmioty przyrodnicze - pytania


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: przedmioty przyrodnicze - odpowiedzi




148

Miejsce
w rankingu
Lilia Łada

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Damian Gość
~Damian
przyr 2011-12-15 12.43

w przyrodniczym generalnie też spoko. Ja przygotowałem się z tymi memosami i tam jest cała wiedza z mat, przyr, chem, biol, geo potrzebna na egzamin - po 200 pytań na dział na fiszkach z pytaniami i odpowiedziami. Git.

aaa Gość
~aaa
pomylka ?? 2011-12-15 16.04

3 razy 3,95 to 11,85 , a nie 12,825, a tak poza tym to wynik chyba wystarczy podac bez mnozenia przez wartość liczby pi

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
Komentarz asa usunięty 2011-12-15 16.04

Na mmpoznan.pl nie linkujemy do obcych stron.

Andrzej Gość
~Andrzej
pzryroda 2011-12-15 17.40

Z części przyrodniczej były zadania otwarte, czy tylko zamknięte tak jak z CKE?

matematyk Gość
~matematyk
w 9. błąd 2011-12-15 20.36

w zadaniu 9. faktycznie źle wymnożono 3 przez 3,95

Matematyk Gość
~Matematyk
błędy 2011-12-16 16.29

W zadaniach nie pisało, żeby podać dokładną wartość, a poza tym liczba pi to nie jest 3,14
W 9 zadaniu - 3x3.95 = 11.85 -_-

aaa Gość
~aaa
asd 2011-12-19 17.10

AVE SATAN !! NIE UCZCIE SIE PRZEJDZCIE DO SEKT !! GWARANCJA UDANEGO ŻYCIA ALBO ZWROT PIENIĘDZY.

Ada Gość
~Ada
Poprawka 2011-12-19 17.23

Ludzie o czym wy mówicie? Przecież 3x3.95=11,85!!!

ola Gość
~ola
???? 2011-12-26 16.51

Prawdą jest, że mediana opadów dla trzeciego kwartału wynosi 53 mm.????????????????????????????

ktoś?? Gość
~ktoś??
matematyka 2012-01-02 19.10

macię możę obliczenia do zad 10??

darling Gość
~darling
błąd błąd ! 2012-01-30 14.02

3*3,95=11,85 w przybliżeniu 12 zł ;]

Donia Gość
~Donia
Hej mieliście 2012-12-12 13.15

Hej mieliście już przyrode i matematyke? Co było????

ffsaaa Gość
~ffsaaa
dsdsad 2012-12-13 15.02

a co było na angielskim , mieliście już ? :))

Natalia Gość
~Natalia
dkdkd 2013-12-10 16.33

napiszcie jakieś zadanie z części przyrodniczej :)

hihihih Gość
~hihihih
hihihi 2013-12-10 16.39

Ej te testy to są z poprzednich lat, czy nowo układane? :))

nukaki Gość
~nukaki
egzaminy 2013-12-10 17.26

Pojebane wliczają je do średniej !
Zjeby ruskie

ania Gość
~ania
:( 2013-12-10 18.48

prosze powiedzcie co było na tym tescie z matematyki :(( ?

Paulina Gość
~Paulina
Proszę 2013-12-10 20.13

Może mi ktoś podać pytania z testu matematyczno przyrodniczego ? Proszę was bardzo, moge w zamian podać z jezyka polskiego

dominik Gość
~dominik
bląd 2013-12-12 16.06

chciałbym się dowiedzieć dlaczego w pewnym zad na teście z matmy był płatek śniegu i było czy ma 5 osi symetrii odp "prawda" lecz ja się nie zgadzam mierzyłem krótsze wypustki i one nie są równe

maciek Gość
~maciek
fotoradar 2013-12-17 17.39

Sprawdź aktywne fotoradary! Sprawdź też czy żaden nie zrobił ci zdjęcia :)

Link: http://pp.gdziefotoradar.pl/znhvr

Polecam Maciek ;)