*
Ceny biletów będą porównywalne z innymi tego typu kompleksami w całej Polsce Dodane 2010-04-20 17.19 , komentarzy 13

Znamy ceny biletów na Termy Maltańskie!

Chociaż otwarcie kompleksu basenów nad poznańską Maltą dopiero w sierpniu przyszłego roku, to już znamy planowane ceny biletów wstępu.

Najprawdopodbniej już w sierpniu 2011 roku nastąpi otwarcie największego w Polsce kompleksu sportowo-rekreacyjnego na poznańskiej Malcie. Prace budowlane nadal trwają, mimo to udało nam dowiedzieć się ile będzie kosztować poznaniaków przyjemność korzystania z Term Maltańskich. Okazuje się, że wstępne ceny biletów będą porównywale do innych aquaparków w całej Polsce.

- Sprawdzaliśmy, jak to wygląda w innych tego typu kompleksach w całej Polsce - mówił Jarosław Łężak, dyrektor do spraw inwestycji spółki Termy Maltańskie. - Nie ukrywam, że to właśnie stąd czerpaliśmy inspiracje odnośnie cennika.

Jak dodaje dyrektor, na terenie kompleksu będzie aż kilkadziesiąt bramek, które będą umieszczone zarówno w części sportowej, rekreacyjnej oraz w "Świecie Saun". To właśnie na nich będzie naliczany czas spędzony na poszczególnych obiektach.

- Wstępne kalkulacje pozwalają nam określić, że cena godziny spędzonej w części rekreacyjnej będzie się wahać w granicach 20 zł - mówiła Magdalena Wesołowska, prezes spółki Termy Maltańskie. Natomiast za godzinę w części sportowej zapłacimy mniej więcej 12 zł.

Sprawdziliśmy, sa to faktycznie ceny porównywalne z innymi aquaparkami i kompleksami basenowymi. A pamiętac trzeba, że kompleks na Malcie będzie prezentował się naprawdę imponująco.

- W części rekreacyjnej będziemy mieli możliwość korzystania z kilku zwykłych basenów rekracyjnych, czterech basenów solankowych, zjeżdzalni oraz specjalnych plaż - dodaje Jarosław Łężak.

Przeczytaj także:

Termy Maltańskie będą świecić pustkami?

Takie obawy ma prezes spółki budującej kompleks nad Maltą wobec planu budowy pływalni w każdej dzielnicy miasta. Radni wzywają do promocji Term jako centrum rozrywki i rekreacji.




X

Miejsce
w rankingu
Kuba Błoszyk

...

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

masyo Gość
~masyo
cena 2010-04-21 23.05

"Sprawdziliśmy, sa to faktycznie ceny porównywalne z innymi aquaparkami i kompleksami basenowymi."
to nie wiem gdzie pan Redaktor patrzył 12+20=32zł za godzinę, gdzie w Gorzowie na również na basenie olimpijskim + aquapark cena to 12zł -> i to basen na którym trenowała Otylia Jędrzejczak -> po prostu mają ochotę pozdzierać trochę z ludzi
http://www.slowianka.pl/cenniki/basen_i_sauny.html
Pozdrawiam

Kosmos Gość
~Kosmos
cena 2010-04-27 17.45

Dokładnie, porównując ceny na Słowacji to te są jeszcze tańsze, ale to tak na marginisie.

key Gość
~key
cena 2011-01-25 16.20

wrocław 17 z tam też coraz mniej chętnych będą musieli za kilka miesięcy obniżyć cenę.

To ja! Gość
~To ja!
Drogo, drogo, drogo! Jak wszystko w Poznaniu 2011-01-25 18.54

W Berlinie są tańsze aquaparki niż będzie ten w Poznaniu! 5 euro kosztują wejściówki na CAŁY DZIEŃ! Oczywiście w Czechach też jest taniej niż w Poznaniu! Aquapark w Hradec Kralowe zbudowany z 15 lat temu, a nadal dorównuje temu co powstaje w Poznaniu, bo są np. sztuczne fale i ogromne zjeżdżalnie oraz sauny różnego rodzaju. 15 zł za godzinę to powinien być max. Ale to i tak nie ma znaczenia. Basenów w Poznaniu brakuje, więc będzie tłok. Mam nadzieję, że na basen 50-metrowy nie będą wpuszczać nieumiejących pływać. Problemem będzie natomiast dojazd. Młodzież bez samochodu tam nie dojedzie, a Maltanka droga.

poznanianka Gość
~poznanianka
Jezu ale marudzicie 2011-01-28 14.31

Zawsze jest za drogo, za daleko, niedostatecznie nowocześnie itd.
A mi najbardziej przeszkadza wiocha przyjeżdzająca na weekendy do Poznania, odstawiająca szopki na ulicach i w sklepach, więc całe szczęscie, że Swarzędz i Koziegłowy mają swoje pływalnie - może mniej buraków tu przyjedzie.

ale Gość
~ale
do poznanianki :( 2011-01-28 18.46

Ejże, widzę, że tobie słoma z papci wyłazi więc nie różnisz się niczym od tych z krytykowanej wiochy....Nie ważne gdzie się mieszka ale kim się jest.Osoby z gmin ościennych nie cierpią na megalomanię tak jak ty, nie mają powodów do ubliżania i przezwisk. Chyba, że natrafią na taką nadętą i beznadziejną poznaniankę, która wymądrza się na portalu MM.

MK Gość
~MK
CENY GROBELNEGO 2011-07-23 22.58

niestety Ryszard Grobelny ponownie pokazał !!!!! my wyborcy podatnicy do nie interesujemy, liczy się blask jupiterów uścisk dłoni Kulczyka i kolejne lata w radzie miasta

robson Gość
~robson
jaka cena ? 2011-07-25 19.35

ciekawe czy będą bilety rodzinne ?

gall annonim Gość
~gall annonim
sama prawda 2011-08-06 12.58

Bo drogo bo daleko ba za zima woda bo za ciepła bo mało ludzi bo za dużo ludzi bo za małe zjeżdżalnie bo za duże bo za szybko sie jedzie bo za wolno ludzie cieszmy sie że coś dobrego sie dzieje w miescie . Miasto staje sie bardziej atrakcyjne dzięki takim pomysłom jak termy nasza mentalność jest taka że my musimy narzekać

blee Gość
~blee
pedał 2011-09-11 10.55

ale gówno

Kasia Gość
~Kasia
PARANOJA 2011-09-23 09.26

Kur** wode tam cieplka maja za darmo. Zarabiaja na naiwnoci ludzi, nic dla spoleczenmtwa !!!!! wejscie z palcemw tylku kosztowac owinno 3/4
zlote i tak mieliy na tym kosmiczny zysk. Cieple termiczne wody za darmo... nie do wiary jak ludzie daja robic z siebie jeleni

Beata Gość
~Beata
termy 2011-10-06 15.01

Czy to prawda , że Malta nie dostała zgody na wiercenie wód gruntowych? jeśli tak to z jakiej racji nazywa ten obiekt termami ? chyba , że ktoś nie odróżnia źródlanej wody od wody z wodociągów

siema Gość
~siema
ceny 2012-02-06 19.43

to sa barany ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!