*
Sklepy w Poznaniu podczas długiego listopadowego weekendu Dodane 2013-11-11 12.35 , komentarzy 22

Jak będą czynne sklepy 11 listopada? Sprawdź, co będzie otwarte w Poznaniu

11 listopada przypada święto niepodległości, co oznacza, że największe sklepy i centra handlowe będą tego dnia zamknięte.

zakupy, sklep

11 listopada zamknięte będą wszystkie ce...

Autor: archiwum / Joanna Błaszkowska

11 listopada w Polsce obchodzimy święto niepodległości (chociaż dla poznaniaków to także Imieniny Ulicy Święty Marcin). Jest to jedno z 12 świąt w roku, kiedy mogą być otwarte wyłącznie sklepy prowadzone przez właścicieli lub takie, które zatrudniają pracowników na umowę zlecenie, a nie na umowę o pracę. To oznacza, że w niedzielę, kiedy przypada święto niepodległości, nieczynne będą wszystkie centra handlowe i markety.

W poniedziałek, 11 listopada zrobimy za to zakupy na stacjach benzynowych oraz w mniejszych sklepach, np. niektórych sklepach sieci Żabka, Freshmarket, Lewiatan i Jeżyk oraz niewielkich sklepach spożywczych prowadzonych przez ich właścicieli.

Sklepy Żabka i Freshmarket mają być otwarte w godz. 9-19, chyba że inaczej zdecydują ajenci konkretnych lokali.

Warto jednak zwrócić uwagę na sklepy całodobowe. Markety Tesco przy ulicach Serbskiej, Mrągowskiej, Opieńskiego będą czynne aż do godz. 5 rano w poniedziałek, 11 listopada. Ponownie zostaną otwarte we wtorek, 12 listopada o godz. 6 rano.

Wszystkie centra handlowe i markety (Poznań City Center, Galeria MM, Stary Browar, Galeria Malta, Kupiec Poznański, Poznań Plaza, Galeria Pestka, M1, Galeria Panorama, King Cross Marcelin, sklepy sieci Biedronka, Lidl, Netto itp.) w niedzielę, 10 listopada oraz we wtorek, 12 listopada mają być czynne w takich samych godzinach jak zwykle.

Znasz sklep w Poznaniu otwarty 11 listopada?


Zachęcamy Was do pisania w komentarzach o mniejszych sklepach, w których będzie można zrobić zakupy w święto niepodległości. Napiszcie nazwę, adres oraz godziny ich otwarcia – to ułatwi zrobienie zakupów wszystkim poznaniakom, którzy zapomnieli o zrobieniu zapasów 10 listopada.

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

ReinaInfierno ReinaInfierno
.. 2012-11-10 19.00

Chata Polska na ul. Opieńskiego 10 jak zwykle zapewne będzie otwarta ale godzin nie znam.

Leszek Gość
~Leszek
ale fajnie! 2012-11-10 21.59

Wszystkie markety pozamykane i tak powinno być zawsze.

Margaretka Gość
~Margaretka
NIE ZGADZAM SIĘ 2012-11-11 08.04

Tak nie powinno być ludzie mający płacone na godzinę zarabiają a tylko marketowcom jest na rękę bo mają wolne a czy stoją czy leżą płaca taka sama
Bzdura w dzisiejszych czasach wracać do socjallistycznych zachowań A tyle świąt w roku to niedorzeczność

Lipa z miodem Gość
~Lipa z miodem
lipa z miodem 2012-11-11 08.15

ty popieprzony pracohioliku sam sobie w święto pracuj

gość Gość
~gość
... 2012-11-11 09.11

czy ktoś wie jakie jeszcze sklepy będą dzisiaj otwarte?

Ada Gość
~Ada
... 2012-11-11 09.45

A czy sarni stok w bielsku białej jest dzisiaj otwarty ?

Afer Gość
~Afer
Kto niby ma płacone na rękę w markecie??? 2012-11-11 09.55

Chyba cię pogięło 99% umowa o dzieło stawka 6-8zł na godzinę. Jesteś chętny? Zachorujesz nie zarabiasz są święta nie zarabiasz. Syf i malaria.

Zuraw Gość
~Zuraw
Zieolny 2012-11-11 10.23

Wzmocnić można i konta zielonego sklepika na Kadłubka.

SD Gość
~SD
Każdy chce mieć wolne w święta! 2012-11-11 10.51

Pani,która się oburza pewnie chętnie popracowałaby dzisiaj? Ciężko wytrzymać jeden dzień bez zakupów? Straszne!!! Trzeba dzień prędzej kupić potrzebne produkty. Sama mam trójkę dzieci, w tym dwoje małych i jakoś to nie jest dla mnie problemem żeby zaplanować co będzie potrzebne na dzień następny. Przecież to tylko JEDEN dzień.

kubica Gość
~kubica
trochę rozwagi 2012-11-11 11.14

bardzo dobrze że ludzie mają wolne dla mnie i stacje paliwa też powinny być pozamykane niech wolne ma każdy w końcu to święto narodowe dla mnie ludzie którzy dzisiaj chcą robić zakupy a nie pomyśleli wczoraj to kretyni i debile do nie koniec świata to jeden dzień ludzie ogarnijcie się krew mnie zalewa jak widzę takich ludzi to tragedia

Coco Gość
~Coco
tak sie oburzacie o sklepy?? 2012-11-11 11.43

A pielęgniarki też ludzie, a lekarze, służby mundurowe, kolejarze, maszyniści, pracownicy radia i tv???? Zróbmy wszystkim wolne w tym dniu! Przecież jeśli pani pracuje w sklepie w święto to ma zapewne wolny inny dzień tygodnia. To czasem nawet lepiej bo nie musi brać dnia urlopu żeby pozałatwiac sprawy w urzędach, które są czynne tylko w tygodniu od 7 ej do 15 ej. Nie róbmy niepotrzebnej zadymy z tymi sklepami.

hyhyhy Gość
~hyhyhy
zal 2012-11-11 12.58

żal was margaretko i leszeku

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
Komentarze usunięte ze względu na formę wypowiedzi 2012-11-11 14.40

Na mmpoznan.pl nie używamy wulgaryzmów i nie obrażamy innych osób.

Mat Gość
~Mat
Niech żyje wolna Polska 2012-11-11 15.11

Zamknijmy wszystko! Źli liberałowie każą pracować w święta i nie wypłacają nam zasiłków! Przypomniam o bezrobociu i jeżeli będę miał możliwość pracy w święta za większe pieniądze, to na pewno tak uczynię.

Lola2412 Gość
~Lola2412
Jeżyce 2012-11-11 15.57

Popołudniu jest czynna Magda na Mylnej i Krecik na Poznańskiej. Znając życie ten na Dąbrowskiego pewnie też.

L Gość
~L
Do ~Margaretka 2012-11-11 18.27

Piszesz bzdury, jedź za Odrę w niedzielę lub inne święto.
Życzę udanych zakupów.

L Gość
~L
Biedni marketowcy 2012-11-11 18.30

No i znowu ten straszny dzień zamkniętych świątyń dobrobytu
I co teraz zrobić z wolnym czasem? Biedni marketowcy są dziś tacy zagubieni i smutni.

nieznajoma Gość
~nieznajoma
Ogółem 2013-11-08 21.04

Co to za święta w ogóle? Kto obchodzi 11 listopada? Każdy się cieszy bo wolne, a poza tym kto śledzi chociażby relacje telewizyjną z obchodów tych świąt? Pewnie co niektórzy nawet nie wiedzą czego dotyczy to święto, ale najważniejsze że można posiedzieć w domu i kielicha walnąć a później wypadki. Już widzę we wtorek statystyki drogowe po długim weekendzie. W Polsce jest więcej dni wolnych niż w innych krajach Europy? Ciekawe dlaczego? Może Polakom pracować się nie chce? Sami się zastanówcie. Pozdrawiam

Zenek Gość
~Zenek
Co roku to samo 2013-11-10 11.13

Co po niektórzy chyba nawet nie wiedza czego dotyczy święto niepodległości, no cóż, znajomość historii. Jeden dzień nie mogą iść do marketu i jest płacz, ze w Polsce jak zawsze najgorzej.

Tyiliyra Gość
~Tyiliyra
sprostowanie 2013-11-11 12.13

Spam powyżej to scam. Nie dajcie się zwieść. Obejrzcie sobie krótki film adbustera na youtube na ten temat.
Co do sklepów, to zgadzam się, wszystkie powinny być zamknięte, a co do niepodległości to w dzisiejszych czasach pozostawia wiele do życzenia. Jest raczej złudzeniem dla nieświadomych.

alan Gość
~alan
Sklep 2013-11-11 14.12

Jakby co to Małpka Express na Rondzie Rataje z tego co mi wczoraj sprzedawczyni mówiła ma być dziś czynna od 12:00 do 23:00.

Galeria Gość
~Galeria
sklepy cd. 2013-11-11 17.33

Ktoś pisze, że za niedziele i święta pracujący w galeriach handlowych dostają wyższą stawkę lub dzień wolny. Gdzie pytam ? Ja pracuję 7 dni w tygodniu po 6 do 8 godzin, na umowę śmieciową za 7 zł za godzinę. W miesiącu mam na rękę ok.1600 jeśli pracuję cały czas bez przerwy.
Jak biorę wolne to zero kasy za ten dzień.