*
Próbny egzamin gimnazjalny 2013 humanistyczny - sprawdź prawidłowe odpowiedzi, zobacz arkusz z zadaniami, pytania,odpowiedzi, zadania, testy, rozwiązania, arkusze, klucz punktowania Dodane 2012-12-05 13.15 , komentarzy 31

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 część humanistyczna - pytania i odpowiedzi, arkusze, wyniki

10 grudnia 2013 r. uczniowie napiszą część humanistyczną próbnego egzaminu gimnazjalnego 2014. Tutaj znajdziecie prawidłowe odpowiedzi oraz arkusze zadań.

We wtorek, 10 grudnia 2013 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum przygotowujący się do egzaminu na koniec szkoły będą mieli okazję rozwiązać próbne zadania z części humanistycznej opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zobacz: Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 Operon: Humanistyczny - pytania i odpowiedzi - grudzień 2013

Zadania egzaminacyjne będą sprawdzać opanowanie wymagań określonych w podstawie programowej, wprowadzanej od 2009 roku.

Udział szkoły w przeprowadzeniu diagnozy jest dobrowolny. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie się szkoły do właściwej okręgowej komisji egzaminacyjnej. Oceny prac dokonają nauczyciele macierzystej szkoły.


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - część humanistyczna (historia i WOS) - arkusze


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - część humanistyczna (historia i WOS) - odpowiedzi


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - część humanistyczna (język polski) - arkusze


Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - część humanistyczna (język polski) - odpowiedzi




X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
Komentarze 2011-12-07 09.25

Komentarze z linkami do obcych stron będą usuwane. Arkusze i odpowiedzi znajdziecie na tej stronie.

faaaw Gość
~faaaw
odpowiedzi 2012-11-13 13.17

kiedy będą odpowiedzi ?

AAA Gość
~AAA
lola 2012-11-13 13.26

KIEDY OPWOWIEDŹI ?!

кошка Gość
~кошка
Próbny egzamin 2012-11-13 13.27

Powiem szczerze, iż na pierwszy rzut oka egzamin z histori i wosu wydał mi się strasznie trudny. Lecz 'nie taki diabeł straszny, jak go malują'. Większość pytań była dość logiczna.
Język polski również mnie jakoś nie zaskoczył. Prawie wszystko można było wyczytać z tekstu, a rozpraweczka? Prosty temat. Jednym słowem - banał

xxxx Gość
~xxxx
Rozprawka 2012-11-13 13.29

Rozprawka prosty temat>? Chyba żartujesz ;D U mnie wszyscy polegli.

iwesomeblonde Gość
~iwesomeblonde
Egzamin 2012-11-13 13.33

Historia i wos łatwe, szybko poszło. Czekam na odpowiedzi i zobaczymy jak poszło. A polski... no trochę mnie zaskoczył. A rozprawka to porażka ;/ Zawsze lubiłam pisanie na egzaminach, ale temat mnie zagiął

sd Gość
~sd
odpowiedzii 2012-11-13 13.36

za ile odpowiedzi? czekam już godzinę. .. ..

??? Gość
~???
? 2012-11-13 13.42

czy jak napisałam rowlling zamiast rowling to jest błąd rzeczowy?

кошка Gość
~кошка
rozprawkaa. 2012-11-13 13.47

Hahaha:) Jak zobaczyłam rozprawkę, to tylko "yeeaaaah".
U mnie też niektórzy mówili, iż temat beznadziejny, jednak jakoś na całe dwie stronki napisałam;)
Najbardziej się boję jutrzejszego dnia. Grr. Matematyka, to zUUUo.

кошка Gość
~кошка
błąd. 2012-11-13 13.49

Myślę, iż nauczyciel, który będzie sprawdzał uzna 'Rowlling'.
Jest to błąd rzeczowy, zupełnie nie znaczący. Masz przykład, lecz zrobiłeś błąd w zagranicznym nazwisku - normalne. Myślę, że na 99% Ci uzna;)

??? Gość
~???
? 2012-11-13 13.51

Uzna mam nadzieję, że nie jako błąd ;P

кошка Gość
~кошка
. 2012-11-13 13.55

Osobiście bym uznała, bo kurde.. To nie jest jakiś błąd, jak 'ktUry' przez 'U' , ani 'warszawa' z małej litery.
Może podkreślić błąd, ale punktu nie powinna odjąć ;)

xxx Gość
~xxx
Gimbus 2012-11-13 13.58

Daj odpowiedzi xD

gość Gość
~gość
odpowiedzi 2012-11-13 13.58

są już te odpowiedzi ,? jak tak , to gdzie mam wejść ? ;/

кошка Gość
~кошка
odpowiedzi 2012-11-13 14.01

Też nie mogę znaleźć, ehh..

gość Gość
~gość
odpowiedzi 2012-11-13 14.05

to spytam inaczej . O której będą odpowiedzi ? bo chcę wiedzieć jak długo mam czekać xD

gość Gość
~gość
odpowiedzi 2012-11-13 14.19

http://natablicy.pl/probny-egzamin-gimnazjalny-2013-z-cke-czesc-humanistyczna-arkusz-test-zadania-pytania-przykladowe-odpowiedzi-rozwiazania,artykul.html?material_id=50a1ee66fbaeddb55c000000 tu są odpowiedzi :D

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
odpowiedzi 2012-11-13 14.23

Właśnie je dodajemy. prosimy o trochę cierpliwości.

ja Gość
~ja
mar 2012-11-13 14.29

moim zdaniem polski był prościutki myślałam że bedzie trudniejszy a rozprawka nawet łatwy temat

Redakcja MM Poznań Redakcja MM Poznań
SĄ ODPOWIEDZI 2012-11-13 14.36

Od redakcji. - link do odpowiedzi jest już AKTYWNY!

Ożeł s polzkieko Gość
~Ożeł s polzkieko
hahah :D 2012-11-13 14.55

hahaha zadnego bledu nie zrobilem z polskiego :D

gość Gość
~gość
^^ 2012-11-13 15.00

nie wierze :D

frottttto Gość
~frottttto
wynik 2012-11-13 16.13

Z polskiego prawie wszystko dobrze, z historii i wosu połowa również, uuuuufff

Marianna Sanna Ridley Marianna Sanna Ridley
Egzamin 2012-11-13 17.17

Wos i Historia łatwizna xD... rozprawka z polaka maskara :O

meg Gość
~meg
rozprawka 2012-11-13 17.59

Moim zdaniem rozprawka MASAKRA ! Wos i historia mam połowę dobrze :(.