*
Próbny sprawdzian na koniec gimnazjum 2013/2014 - zobacz arkusze z pytaniami i odpowiedzi z testu z języka angielskiego (poziom podstawowy i rozszerzony) Dodane 2013-12-05 13.30 , komentarzy 22

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 - język angielski (odpowiedzi i arkusze)

12 grudnia 2013 roku uczniowie napiszą część językową próbnego egzaminu gimnazjalnego 2014. Tutaj znajdziecie prawidłowe odpowiedzi oraz arkusze zadań z języka angielskiego.

9 grudnia 2011 roku uczniowie napiszą część językową próbnego ...

Próbny egzamin gimnazjalny 2012 - język ...

Autor: archiwum

W czwartek, 12 grudnia, uczniowie klas trzecich gimnazjum przygotowujący się do egzaminu na koniec szkoły będą mieli okazję rozwiązać próbne zadania z części językowej opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zadania egzaminacyjne będą sprawdzać opanowanie wymagań określonych w nowej podstawie programowej, wprowadzanej od 2009 roku.

Udział szkoły w przeprowadzeniu diagnozy jest dobrowolny. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie się szkoły do właściwej okręgowej komisji egzaminacyjnej.

Na tej stronie znajdziecie arkusze z zadaniami, jakie były do rozwiązania na teście z języka angielskiego, a także prawidłowe odpowiedzi.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 (grudzień 2013)- język angielski (poziom podstawowy) - arkusze

 

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 (grudzień 2013) - język angielski (poziom podstawowy) - odpowiedzi

 

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 (grudzień 2013) - język angielski (poziom rozszerzony) - arkusze

Próbny egzamin gimnazjalny 2013/2014 (grudzień 2013)- język angielski (poziom rozszerzony) - odpowiedzi



X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Komentarze

Aśka Gość
~Aśka
. 2012-11-14 21.53

To było w tamtym roku, jutro tego nie będzie. :P

gabriello_1994 Gość
~gabriello_1994
Obczajcie to 2012-11-15 13.27

Mam dla was rebus, kto to rozkmini temu stawiam browara, o co tu chodzi? Wpiszcie sobie w google: zdjęcie do rozkminienia. Zobaczcie ten obrazek jak to jest zrobione?

misiak Gość
~misiak
OPOWIEDZI 2012-11-15 13.29

kiedy będą odpowiedzi ?

misiak Gość
~misiak
POZIOM ROZSZERZONY 2012-11-15 13.54

kiedy bd odpowiedzi z ang z rozszerzonego ?

muaa Gość
~muaa
do misiak 2012-11-15 13.56

odpowiedzi za jakiś czas będą na cke.edu.pl

yeah Gość
~yeah
hello 2012-11-15 14.10

dawać odpo do rozszerzonego ! :D

lolz Gość
~lolz
yoyo 2012-11-15 14.15

odpowiedzi do rozszerzonego, nałłł !

czlowiek Gość
~czlowiek
odpowiedzi 2012-11-15 14.53

O ktorej można spodziewać sie odpowiedzi do rozszerzonego ?

lenaa Gość
~lenaa
;o 2012-11-15 15.09

lol. zawaliłam podstawowy angielski kompletnie - 23/40 ;/
rozszerzonego wolę nawet nie sprawdzać! mam nadzieję , że w kwietniu lepiej pójdzie..

MIŚ Gość
~MIŚ
:) 2012-11-15 15.15

ja mam 27 pkt na 40 i uważam, że jest ok :) lenaa nie przejmuj się, to tylko testy próbne, przynajmniej wiesz, co sobie jeszcze powtórzyć :) pozdrawiam.

blacktea Gość
~blacktea
;D 2012-11-15 15.31

jerry... ang. był tak prosty, że napisałam w jakieś 25min ;d i mam tylko 2 źle ;p

lovki Gość
~lovki
loloolol 2012-11-15 15.37

blacktea cieszymy sie razem z toba, buzi :********

Kitty Gość
~Kitty
^^ 2012-11-15 16.20

Yeah! Z podstawy tylko 2 źle. :D Blacktea - żółwik. ^^

Olivka :) Gość
~Olivka :)
hmmmm 2012-11-15 16.26

Siem. z tego wynika ,że mam 37 / na 40 .. ciesze się ;) i życzę powodzenia innym ! Kochani .. nie martwcie się :))

Nicole :D Gość
~Nicole :D
trelele 2012-11-15 16.29

Wow Olivka siostrzyczko brawo :* :* heh.jestem z Cb dumna :) Ja mam 33 pkt. :(

hipo -czyli Iguana ;= Inga jestem xD Gość
~hipo -czyli Iguana ;= Inga jestem xD
hipoo♥ 2012-11-15 16.32

dziewczyny z kl.3 d ♥ najlepsze !!! Kocham<3 nasze "bogini mądrości" ;p Blizniaczkii ;* Olivka & Nicole ..najmądrzejsze..lovka dziewuszki ;] nasza Duma z klasy ^^^^^ - odwala :P yeaah

www Gość
~www
100% 2012-11-15 20.11

jezu ludzie czaicie, że z podstawy mam 100% ? ;o
Sama nie mogę w to uwierzyć :D

mateusz Gość
~mateusz
angielski 2012-11-19 15.57

z podstawowego 85% z rozszerzonego 55%

Olivka Gość
~Olivka
Oli 2012-11-22 21.31

Test z języka angielskiego okazał się banałem.
97% z podstawy
90% z rozszerzenia
Więc nie tak źle.

MACIEK Gość
~MACIEK
100% z podstawy 98% z rozszenia 2013-02-13 18.36

test

emi Gość
~emi
98% roz 2013-04-07 00.55

jezu jak dobrze ze chodzilam do speak upa, do razu widac efekty, rozszerzenie 98% dziekuje pozdrawiam ;d i polecam szkole bo wczesniej na trojach lecialam

Marek BP MALTAFUN Gość
~Marek BP MALTAFUN
A potem Wakacje!!! 2013-04-16 11.24

Jak już będziecie po wszystkim koniecznie ogarnijcie z nami swoje Letnie Wakacje!!
Najlepsze opcje i wypasione hotele w Gorącej Hiszpanii i Słonecznej Bułgarii:
www.maltafun.pl