*
Arkusz zadań maturalnych na poziomie rozszerzonym z matematyki - matura 2011 Dodane 2011-05-05 17.00 , komentarzy 15

Matura 2011: matematyka - poziom rozszerzony - arkusz

W czwartek, 5 maja, maturzyści w całej Polsce pisali egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym i poziomie rozszerzonym. Tutaj znajdziesz arkusz egzaminacyjny z matematyki na poziomie rozszerzonym.

W czwartek, 5 maja, maturzyści w całej Polsce pisali egzamin ...

Matura 2011: matematyka - poziom rozszer...

Autor: archiwum / Łukasz Sawala

8 maja 2012 - MATURA 2012 - MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY, 9 maja 2012 - MATURA 2012 - MATEMATYKA - POZIOM ROZSZERZONY

Tu znajdziesz arkusze egzaminacyjne oraz sugerowane prawidłowe odpowiedzi i rozwiązania





Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z odpowiedziami na pytania, z jakimi musieli zmierzyć się tegoroczni maturzyści.










Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie! Użyj f5!




Aby rozpocząć przeglądanie arkusza kliknij w pierwszą miniaturkę:

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

emil Gość
~emil
Matura 2011-05-05 22.37

Zrypane zadania... Porażka ;/

darachiel Gość
~darachiel
TO JA 2011-05-05 22.58

pierwsza reakcja po otworzeniu arkusza to zdziwienie z powodu braku rownania lub nierownosci z wartosciami bezwzglednymi.(!)
zobaczymy jak to bedzie........... moze zdam

versest Gość
~versest
heh ;( 2011-05-05 23.03

dokładnie taka sama reakcja z mojej strony, a już myślałem, że punkty za bezwzględna trafią a porażka, byle 30%

xx Gość
~xx
matura 2011 2011-05-05 23.48

Przecież te zadanie charakteryzują się niskim stopniem trudności, żeby nie napisać żadnym. Aż strach pomyśleć jaką wiedzą będą reprezentować się przyszli studenci kierunków ścisłych...

student Gość
~student
@matura 2011 2011-05-06 01.51

Jaką wiedzą? Po pierwszym semestrze pochodne, całki, szeregi, rach. różniczkowy, podstawy algebry abstrakcyjnej oraz algebra liniowa. Nic specjalnego. Na ogarnięcie tego wszystkiego jest pierwszy semestr, czyli wyłączając święta ok 3,5 miesiąca.
Matura to pikuś.

yxz Gość
~yxz
załamka 2011-05-06 06.38

Wam też poszło tak źle? Liczę na 30-40%, gdzie na próbnych miałam conajmniej 60.. Mam nadzieję że progi punktowe sie obniżą.

adr Gość
~adr
nie zle 2011-05-06 07.45

podstawa nie byla trudna, ale boli mnie rozszerzenia, bo niedoczytalem zadania i zaznaczylem nie ten kat co trzeba i 4 pkt mam w plecy, a juz bym byl pewien ze ponad 80% bedzie;p
szkoda:(

drugi student Gość
~drugi student
hm 2011-05-06 16.03

Matura troszke trudniejsza niz rok temu ale jesli ktos mysli o utrzymaniu sie na pierwszym roku na normalnych studiach technicznych to minimum 60% powinien miec.

Dorota Gość
~Dorota
Dorota 2011-05-06 17.16

ja bede miala ok.85%, mam nadzieje ze dostane sie dzieki temu na studia moje wymarzone :)

vonzky Gość
~vonzky
matura 2011-05-06 23.20

czyli jednak tylko mnie dobrze poszło? Liczę na 84, bo ku.. mać, skopałem ostatnie.

Vonzky Gość
~Vonzky
matura 2011-05-06 23.20

94*

Zwolin Gość
~Zwolin
matura 2011-05-07 12.56

ludzie, ja jestem w I klasie i zrobiłem te zadania z ciekawości. zajęło mi to 60 min i mam 100%

ja naprawdę nie wiem po jaką cholerę ta matura w ogóle jest !!!

yy Gość
~yy
nie było źle! 2011-05-08 17.59

Zadanka może i nie były standardowe, ale dało się je zrobić!
Np ja do pierwszego doszedłem zupełnie przez przypadek, poprzez wyciągnięcie k^2 przed nawias.
Nie to oczywiście zmienia faktu, że rok temu matura była prostsza, ale na Boga, nie załamujcie się, jeśli nie poszło wam tak dobrze, jak byście się spodziewali! To samo pisali wszyscy tegoroczni maturzyści i wszyscy będziemy oceniani tak samo.
Ja liczę na ponad 70%... Mam nadzieję, że sie nie przeliczę ;D

absolwent Gość
~absolwent
straszny format 2011-06-06 20.59

to jakis dowcip ze te zadania nie sa w .pdf czy jakims przyjaznym rozszerzeniu !

Ankos Gość
~Ankos
taaa 2011-11-24 13.20

Kolega jkk mial już 100 % to może niech już skonczy szkole i idzie na studia ..
Komuś matma leży a komuś może nie.
Ciekawe czy tak samo byś se poradził z jeżykiem Chińskim .
pffff !