*
Wybieramy Belfra Roku - czyli najlepszego nauczyciela Dodane 2011-06-19 19.00 , komentarzy 40

Belfer Roku: Głosowanie zakończone!

Zakończyło się głosowanie w konkursie na Belfra Roku!

Wszyscy, którzy chcieliby zgłosić kandydata w naszym konkursie ...

Belfer Roku: Ostatni dzień zgłaszania no...

Autor: Lilia Łada


Belfer Roku - zobacz regulamin plebiscytu
Plebiscyt Belfer Roku w innych miastach: Kraków | Łódź | Silesia | Trójmiasto | Warszawa | Wrocław


W plebiscycie biorą udział nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych.

Aby zagłosować na swojego kandydata, wyślij SMS o pod numer 71466 o odpowiedniej treści (szczegóły poniżej). Koszt jednego SMS-a to 1 zł + 23 proc. VAT. Głosowanie trwa do 19 czerwca włącznie.Oto nasi kandydaci na Belfra Roku:


Katarzyna Buziak

Zobacz sylwetkę kandydatkiMagdalena Wawrzyńska

Zobacz sylwetkę kandydatkiKrystyna Churska

Zobacz sylwetkę kandydatkiJan Romanowski

Zobacz sylwetkę kandydata
Alina Siudzińska

Zobacz sylwetkę kandydatki
Damian Mikulski

Zobacz sylwetkę kandydataGrzegorz Owczarzak

Zobacz sylwetkę kandydataZuzanna Kegel

Zobacz sylwetkę kandydatki

Nagrody otrzyma Belfer Roku i cała jego klasa!


Nauczyciel, który dostanie najwięcej głosów w głosowaniu SMS-owym, otrzyma netbook Asus Eee PC 1001PX, a klasa, która go zgłosiła, wygra atrakcyjną wycieczkę fotograficzną połączoną z odkrywaniem poznańskich ulic.
Kogo szukamy?


Najwięcej wymaga od siebie, a w uczniach budzi ciekawość świata, rozumie ich problemy i kształtuje charaktery. Sukcesy dobrego nauczyciela nie zawsze mierzone są liczbą laureatów olimpiad, ale uśmiechami młodych ludzi, dla których nauka stała się przygodą. Doceńmy nauczycieli nie tylko za wyniki w nauczaniu, ale także za pozytywny wpływ wywierany na młodych ludziach. Pokażmy, jakich nauczycieli chcą uczniowie i rodzice!

X

Miejsce
w rankingu
Lilia Łada

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

oburzona Gość
~oburzona
Ustawione 2011-06-14 17.36

Nawet w polityce (wystarczająco zakłamanej i oszukanej) na prezydenta może startować jedna osoba z danej partii. A tu trzech nauczycieli z V LO. Zresztą V LO to duża szkoła gdzie uczniów jest więcej niz w mniejszych placówkach. Np. jakie szanse ma nauczyciel ze szkoły muzycznej, budowlano-drzewnej albo z mniejszych liceów (prawdopodobnie XXIV LO, bo nie słyszałam w ogóle o tej szkole) w porównaniu ze znaną "piątką". Od początku to wyglądało na ukartowane. Szkoda, że nawet w tak "luźnym" konkursie mamy do czynienia z przekrętami (nawet jeśli nie zaznaczono w regulaminie ze nie mozna zgłosić więcej nauczycieli z jednej szkoły, to wydaje się to szyte grubymi nićmi). Uważam, że "panie" z liceum nr V powinny zostać zdyskwalifikowane. A jeszcze się okaże że przedstawicielka tej szkoły wygra. Przykre.

gość:) Gość
~gość:)
nie do końca... 2011-06-15 11.09

hmmm tak naprawdę jakby się nad tym zastanowić to nauczyciele z innych szkół mają większą szansę, bo jeżeli startuje jeden nauczyciel z danej szkoły to wiadomo, że wszyscy uczniowie będa na niego głosować, a jeśli 3 z jednej szkoły to będą głosować tylko jego uczniowie. Więc nie zgadzam się z powyższym komenatrzem koleżanki.

kroliko kroliko
Tak naprawdę.. 2011-06-15 11.20

Żeby wynik był rzetelny, to najpierw powinny być wybory w każdej szkole i zwycięzcy walczyli by o tytuł belfra roku.

Oburzona. Gość
~Oburzona.
Jesteście niesprawiedliwi! 2011-06-15 17.00

To wcale nie jest oszustwo. Każdy, powtarzam KAŻDY mógł zgłosić kandydaturę swojego nauczyciela. Nie rozumiem dlaczego się wkurzacie o to, że wytypowali aż 3 z piątki. widocznie ta szkoła ma wielu dobrych nauczycieli. I nic tu nie jest ukartowane,wszystkie propozycje się tu znalazły, nic nie było odrzucone. jak jesteście ciotami i nie wytypowaliście swoich nauczycieli to już wasz problem ale nie oskarżajcie nikogo bezpodstawnie.

kapuśniak Gość
~kapuśniak
btw. 2011-06-15 18.01

Swoją drogą, to ciekawe, że najpierw zgłaszają kandyturę, a potem nie głosują :P
[2 osoby bez głosu są teraz, jak to piszę]

zenada Gość
~zenada
dziwne 2011-06-15 18.33

Właśnie zgłoszono 3ch z VLO a teraz głosują na jedną i drugą trochę mniej. Bezsensu !
VLO robi przekręty i tyle.Przecież jakby nie wygrała PIĄTKA to kto ? w końcu są tacy ekstra ;/

Marta Gość
~Marta
Przekręty 2011-06-15 19.43

O tych z V LO nie wspomnę w ogóle. To jest żenada i ukartowane od dawna. Proszę (i myślę, że wiele osób się zgodzi) o dyskwalifikacje nauczycieli z piątki. To przesada. W dodatku nauczyciel z II LO został zgłoszony przez nauczycieli a nie przez uczniów ani rodziców. Kolejny przekręt. Wychodzi na to ze ten konkurs ma promować "dobre" szkoły a nie wartościowych nauczycieli. Wszyscy wiemy jacy są nauczyciele z "lepszych" szkół... Jest prestiż, nie ma nauki. Sam kończyłam "dobrą" szkołę więc wiem coś o tym

Loli Gość
~Loli
przekręty 2011-06-15 20.05

Tak, tak - Marta napisz, że nauczyciele z VLO jeździli po innych szkołach i mówili wszystkim uczniom, że dostaną po mordach jak zgłoszą swoich nauczycieli. Ty jesteś naprawdę taka tępa czy tylko udajesz? trzeba było zgłosić więcej nauczycieli ze swojej szkoły a nie mieć teraz pretensje do całego świata.

pozdro Gość
~pozdro
oczywiście 2011-06-15 20.18

Weźcie przestańcie z tymi całymi "przekrętami" bo to troszkę żałosne. Dlaczego z waszych szkół nie pozgłaszano więcej kandydatur czepiacie się VLO... Macie rację, może to duża szkoła, ale co z tego!

Marek Gość
~Marek
Przekręty 2011-06-15 20.22

Czy ktoś Wam bronił zgłaszać swoich nauczycieli? No to darujcie sobie teraz takie bardziewne komentarze, które nic twórczego nie wnoszą. Pokazujecie tylko jacy jesteście żałośni. Może najlepiej dać ten tytuł nauczycielom ze szkoły z Suchego Lasu, czy innej małej miejscowości, bo przecież nie mają szans... Naprawdę, zastanówcie się co piszecie, bo szkoda tracić czas na czytanie tego!
Mam nadzieję, że wygra Magdalena Wawrzyńska - jej się to poprostu należy!

zenada Gość
~zenada
DO MARKA 2011-06-16 08.24

Czytając Twój komentarz odnoszę wrażenie że albo jesteś częścią jej rodziny albo po prostu sam chodzisz do VLO ;]
Żenada stawiać na kogoś z góry, poza tym w konkursie powinny być ograniczenia, jeden nauczyciel z każdej szkoły a nie po 3, lub zgłaszanych przez nauczycieli lub też na stanowisku dyrektora.
Jeżeli wygra VLO od razu będzie wiadome że coś jest nie tak ! i zdania tutaj większość ludzi nie zmieni.

fill Gość
~fill
Zgadzam się z zenadą 2011-06-16 09.22

Racja w stu procentach. Tak jak słusznie zauważono, konkurs jest ustawiony. Mniejsze placówki nie mają szans. Nie wiem po cholerę przedłużano jeszcze termin składania zgłoszeń? Może dlatego, że wtedy tylko dwóch belfrów z V LO było a nie trzech. W końcu do trzech razy sztuka. Dyskwalifikacja dla kolesia z dwójki ze został zgłoszony przez nauczycieli, dla tych bab z piątki i dla dyrektora bo to też jest dziwne. Liczę że redakcja coś z tym zrobi

poparcie Gość
~poparcie
popieram fill 2011-06-16 09.27

Bardzo dobrze ujęte.
Placówki nie mają szans, termin został przedłużony bo wtedy chyba tylko Vlo było zgłoszone.
Dyrektor nie powinien brać udziału.
Mam nadzieję że redakcja czyta komentarze, i zrobi coś z tym, jeżeli nie to raczej będziemy pisać odwołanie, gdyż to jest niesprawiedliwe.

kapuśniak Gość
~kapuśniak
ech... 2011-06-16 09.51

To logiczne, że jak większa szkoła, to więcej głosów -.-
Co się tak rzucacie?
Takiego typu konkursy po prostu są bez sensu...

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
Belfer Roku 2011-06-16 10.17

Osoby zgłaszające pretensje proszone są o zapoznanie się z regulaminem: http://www.mmpoznan.pl/370302/2011/5/3/belfer-roku--regulamin-plebiscytu?category=news

Wyraźnie jest w nim napisane, że:
"2. Nominowana w plebiscycie „Belfer Roku” może być każda osoba będąca nauczycielem w szkole ponadgimnazjalnej.
3. Nominacji do plebiscytu „Belfer Roku” może dokonać każdy czytelnik serwisu MM Moje Miasto Poznań. Swoje nominacje może także zgłaszać redakcja serwisu MM Moje Miasto Poznań. "

Zgłoszony dyrektor szkoły, który budzi tyle kontrowersji, jest jednocześnie nauczycielem. Nie rozumiemy, z jakiego powodu mielibyśmy zabraniać komuś udziału w plebiscycie tylko dlatego, że oprócz tego, iż jest nauczycielem, pełni też funkcję dyrektora.

Jednocześnie przypominamy, że nikogo nie zmuszaliśmy do udziału w plebiscycie, ani w głosowaniu.

Marek Gość
~Marek
Opinia 2011-06-16 14.32

Otóż to - każdy mógł zgłosić swojego nauczyciela! Więc nie rozumiem po co się rzucacie?

beznadzieja Gość
~beznadzieja
do marku 2011-06-16 14.37

widze ze jestem wyalienowany i tylko przesiadujesz na stronie konkursowej by oglaszac alarmy smsowe gdyby twoja ukochana pani przegrywala.

Marek Gość
~Marek
Wyjaśnienie 2011-06-16 16.22

Oczywiście, że tutaj przesiaduję, bo chcę aby wygrał mój nauczyciel - chyba na tym polega ten konkurs.
A piszę się "Do Marka", jeśli mogę coś powiedzieć -.-'

jessie Gość
~jessie
Kpiny! 2011-06-16 21.07

Wysłałam 5 smsów pod rząd a wyniki mojej kandydatki nie wzrósł nawet o jedną setną! Nikt mi nie wmówi, że aż tyle osób głosowało. Jeden wielki przekręt. Już wiadomo kto wygra. Widocznie układy są ważniejsze niż wszystko inne

Diana Gość
~Diana
Do Jessie 2011-06-16 21.32

O ile się nie mylę to procenty wskakuję po jakimś czasie dopiero. A co do Marka - on ma całkowitą racje. wszystko jest zgodne z regulaminem konkursu i tyle. Jezeli komuś to przeszkadza, to swoją opinię może wsadzić nie powiem gdzie! To nie jest ustawione, 5 lo ma tylko taką przewagę, że dostatecznie szybko dowiedzieli sie i o konkursie i nominowali swoich nauczycieli, oraz ma wielu wiernych uczniów. Nie było ograniczeń. Więc przestańcie nas oczerniać.

frugo Gość
~frugo
Każdy przecież mógł zgłosić swoich kandydatów 2011-06-17 15.21

Było zgłaszać, a nie teraz marudzić. zazdrościcie i tyle.

A już te komentarze o głosowaniu są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie dziwię się, że ludzie, któzy wypisują takie głupoty nie są w stanie zrozumieć zasad regulaminu.

Julia Gość
~Julia
Ale się rzucacie.... 2011-06-19 22.59

Zazdrościcie po prostu że nie chodzicie do V LO i tyle. Akurat wiem, jaka jest p. Wawrzyńska i również mam nadzieję że wygra! ;D I to nie jest wcale ustawione. P.Buziak nagle dzisiaj weszła z 4 na 1 miejsce i to nie jest dla was dziwne, tylko akurat to że V ma 3 nauczycieli, a i tak wiadomo że nie będziemy głosować na 3 żeby głosy się nie rozłożyły, tylko na 1 - najlepszego, więc pomyślcie najpierw zanim coś napiszecie.

GOŚĆ Z VLO Gość
~GOŚĆ Z VLO
Wygrana 2011-06-20 00.03

Wygrała właściwa osoba, jaką jest p. Magdalena Wawrzyńska

M Gość
~M
Gratulacje 2011-06-20 00.07

Gratuluję V LO ;)

VLO Gość
~VLO
Zgadzam się! ;) 2011-06-20 00.08

co tu dodać, bardzo się cieszę, że wygrała P.Wawrzyńska ;)

Dodaj swój komentarz: