*
Zderzenie trzech samochodów w Głuszynie Dodane 2012-01-02 12.13 , komentarzy 15

Wypadek na Głuszynie - zginęła kobieta

Trzy samochody zderzyły się przed godz. 11 na ul. Głuszyna. Nie żyje kobieta, która kierowała jednym z aut.

Trzy samochody zderzyły się przed godz. 11 na ul. Głuszyna. Nie ...

W akcji brał udział śmigłowiec Lotniczeg...

Autor: archiwum


- Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy o godz. 10.40 - informuje Andrzej Borowiak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. - Zderzyły się nissan, toyota i renault.

Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, 52-letniej kobiety, która kierowała toyotą nie udało się uratować. Kierowca nissana trafił do szpitala.

X

Miejsce
w rankingu
Zbyszek Snusz

Wydawca online i dziennikarz w portalu MM Poznań.

Komentarze

Anita Gość
~Anita
Jak dla mnie zawsze bd bohaterką! 2012-01-02 13.39

Dzisiaj rano , kiedy razem z mamą jechałam do pracy.. na drodze zauważyłam dym i szturchnęłam mamę ona automatycznie zahamowała i wyskoczyła z auta żeby pomóc poszkodowanym..
Na drodze prowadzącej z Głuszyny na Poznań po prawej stronie były trzy skasowane auta po lewej stronie leżał męszczyzna,który przeleciał przez okno prawdopodbnie to on spowodował wypadek.. Kiedy mama po jakimś czasie wróciła do auta w szoku powiedziała , że niestety musimy jechać bo sie spieszymy wspomniała coś też o kobiecie z poważnymi obrażeniami żałowała, że nie może przy niej zostać.. a teraz kiedy z wiadomości o godz. 13.30 dowiedziałyśmy sie o śmierci razem z mamą postanowiłyśmy zapalić świeczke po drodze do domu.. [*]

3paski Gość
~3paski
!!!!!!!!!!!! 2012-01-02 15.26

i co bylo wazniejsze od zycia człowieka ?

Anita Gość
~Anita
.. 2012-01-02 15.37

pospiech.. a potem sumienie

Anita Gość
~Anita
.. 2012-01-02 15.40

nie tłumacząc niczego ..
tak czy siak ktoś miał by pretensję a sam na miejscu mojej mamy nie wiesz co byś zrobił/zrobiła!!
wazne ze udzielila pomocy na ile to tylko bylo mozliwe,przy czy zawiadomila rowniez plicje..

baba-jaga Gość
~baba-jaga
Pogotowie i policja przecież nie przyjeżdza w ciągu kilku minut więc należało poczekać!! 2012-01-02 17.58

Dobrze ,że chociaż zawiadomiła policję,chociaż dziwne ,bo to przecież ruchliwa droga i na pewno znalazłby się jeszcze ktoś kto by pomógł zabezpieczyć miejsce wypadku i wspomóc poszkodowanych .Zabezpieczenie to jedna z ważnych spraw.

Krzysiek Gość
~Krzysiek
Do Anity 2012-01-02 18.41

Droga Anito
Kiedy brałem udział w naocznym wypadku, nie myślałem o pracy, zakupach i innych pierdołach. Liczyło się tylko jak uratować życie kobiety, która chwilę wcześniej uderzyła w drzewo. Droga była bardzo śliska. Jechałem z dziećmi i żoną. Żonie kazałem odjechać, a sam przystąpiłem do ratowania tej kobiety. Udało się. Nie stchórzyłem, ponieważ znałem zasady pierwszej pomocy. Szkoda, że ludzie miękną i nie potrafią stawić temu czoła. Po policję może zadzwonić każdy, po pogotowie i straż również. Jednak kiedy trzeba się zmierzyć z krwią, histerią poszkodowanej(ego) i pogiętą maską samochodu, wtedy najczęściej ludzie się tłumaczą, że nie mają już czasu. Pogratulować. Szkoda kobiety.

Ania Gość
~Ania
Anita 2012-01-03 11.59

Anito, na Twoim miejscu, w życiu bym nie przyznała się do tego co razem z matką zrobiłyście. Nie ma się czym szczycić... Z chęcią zapaliłabym świeczkę pod Twoim domem z powodu współczucia, że jeszcze są na ziemi tacy ludzie jak Wy!? Módl się lepiej dziewczyno o to abyś TY nie musiała odpowiadać za śmierć kobiety...

..... Gość
~.....
..... 2012-01-03 13.03

TO BYŁA WSPANIAŁA KOBIETA! :(((((

Anita Gość
~Anita
DO WSZYSTKICH KRYTYKÓW! 2012-01-03 15.00

Nie chodzi tu o mnie a ani moją mamę..
Ona zrobiła to co uważała za słuszne po za tym na miejscu wypadku nie byłeśmy same , zgromadził sie tłum ludzi , który również we własnym zakresie mógł pomóc i co? stali.. może nie wszyscy ale większość.. znaleźli sie i tacy co nawet ze samochodów nie wysiedli tylko zawrócili i odjechali.. więc nie wiem co gorsze popełnić błąd ale spróbować pomóc czy może stchórzyć i odjechać .. my tego nie zrobiłyśmy,do tego kobiety nie dało się wyciągnąć z przygniecionego auta.. Owa kobieta miała obie zmiarzdżone nogi i każdy ruch napewno sprawiał jej ból.. Mama ma wyrzuty sumienia mówi : " nie miałam dostępu nawet do niej żeby chociaż pogłaskać ja po głowie ,by nie czuła sie samotnie w tych ostatnich chwilach życia" uwierzcie że dla mnie 15nastoletniej dziewczyny to również nie była przyjemna sytuacja.. przyznaje wpadłam w panike kiedy zobaczyłam mężczyzne leżącego na poboczu i auta które chwile przed naszym przyjazdem na miejsce wpadły do rowu a koła jeszcze się kręciły.. nie wolno nikomu obwiniać nas za śmierć tej kobiety to Bóg daje i odbiera nam życie nikt inny nie ma do tego prawa.. widocznie ta 52latka była mu bardziej potrzebna w niebie,to był jej czas chociaż napewno trudno sie z tym pogodzić jej rodzinie.. ;<

Gośc Gość
~Gośc
... 2012-01-03 16.45

Uwierz mi to nie był JEJ CZAS....
Maciej trzymaj się!!

Anita Gość
~Anita
czas.. 2012-01-03 17.17

Ten do góry decyduje o naszych losach z góry wszystko jest zaplanowane i mamy w mniejszym stopniu lub większym na to wpływ.. nic nie dzieje sie bez przyczyny..
wiem o tym sama doświadczyłam..

Natalele Gość
~Natalele
... 2012-01-03 22.05

Dobrze, że siedzę, bo bym upadła. Anita, dziecko, powinnaś wrócić do przedszkola. Teraz trzeba pozamykać wszystkie szpitale, apteki, a chorzy muszą natychmiast odstawić leki, bo przecież i tak wszystko jest z góry zaplanowane przez Boga. Co za ciasnota umysłowa.

Anita Gość
~Anita
.. 2012-01-04 13.13

Nie mówie że nie ma sensu sie leczyć bo nie wiem czy wiesz ale cuda się zdarzają i to nie przez medycyne czy przez działalność człowieka.. tylko przez Boga!!
Nie moja wina że co po niektórzy mają ograniczony światopogląd ale w sumie nietolerancja to powszechny problem świata.. szanuje twoje zdanie i dla tego nie bd dyskutować to Ty bd odpowiadać za swoje czyny..
Oceniać innych najłatwiej..

To ostatni mój komentarz na tej stronie..

gosc Gość
~gosc
ostatni... 2012-01-04 16.23

No i dobrze że ostatni.....bo nie potrzebny był również ten pierwszy.Zabłysnęłaś jak rzadko kto...Beznadzieja i żal z ciebie taki że szok...

seba Gość
~seba