*
OPERON Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014 Dodane 2014-01-10 13.00 , komentarzy 97

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2014 Operon – odpowiedzi, arkusze

W tym miejscu znajdziecie odpowiedzi i arkusze do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty przygotowanego na 9 stycznia przez OPERON.

W tym miejscu znajdziecie arkusz i prawidłowe odpowiedzi do ...

Próbny sprawdzin przygotowało wydawnictw...

Autor: archiwum

PRÓBNA MATURA 2014 - język polski [odpowiedzi i arkusze] - 13 stycznia 2014 OKE POZNAŃ


W czwartek, 9 stycznia 2014 r. w szkołach, które wyraziły taką chęć, zostanie przeprowadzony próbny sprawdzian na zakończenie nauki w szkole podstawowej przygotowany przez wydawnictwo Operon.

Na tej stronie tak szybko jak tylko to możliwe, zamieścimy sugerowane prawidłowe odpowiedzi do testu. Oficjalne odpowiedzi wydawnictwo opublikuje na swojej stronie 10 stycznia.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 Operon – odpowiedzi


Zobacz też arkusze i odpowiedzi z poprzednich sprawdzianów:

Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2012 Operon – arkusz


Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2012 Operon – odpowiedzi


Sprawdź swoje umiejętności rozwiązując testy z poprzednich egzaminów:


2011Sprawdzian szóstoklasisty - arkusz i odpowiedzi
2011próbny test szóstoklasisty - zadania, rozwiązania
2010arkusz egzaminacyjnyklucz punktowania
2009arkusz egzaminacyjnyklucz punktowania
2008arkusz egzaminacyjnyomówienie sprawdzianu
2007arkusz egzaminacyjnyomówienie sprawdzianu
2006arkusz egzaminacyjnyomówienie zadań, schemat punktowania zadań otwartych
2005arkusz egzaminacyjnyklucz odpowiedzi, schemat punktowania
2004arkusz egzaminacyjnyklucz odpowiedzi, schemat oceniania
2003arkusz egzaminacyjnyklucz odpowiedzi do zadań zamkniętych, schemat punktowania zadań otwartych, opis zestawu zadań
2002arkusz egzaminacyjnykarta odpowiedzi, klucz odpowiedzi do zadań zamkniętych, schemat punktowania zadań otwartych, opis zestawu zadań

X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

laska:) Gość
~laska:)
;( 2012-01-12 14.17

jacie dajcie odpowioedzi chce wiedzieć czy dobrze zrobiłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
ufff... 2012-01-12 14.18

dziś pisałem/am ten sprawdzian... można szału dostać bo WSZYSTKIE dosłownie były związane z Euro 2012 (!)

Ola Gość
~Ola
o żal !!! 2012-01-12 14.20

taki test to dla chłopaków a nie dziewczyn no bo która z nas interesuje się piłką nożną? moi koledzy z kl. to wiedzieli wszystko nawet bez czytania najgorsze były te ostatnie 2 z polaka bo majca prosta

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
^.^ 2012-01-12 14.27

... Niby emotka w temacie wesoła ale martwię się czy dobrze napisałam... ;< Jak odpowiadaliście w zadaniu <chyba> 22 ? To było że oni kupowali gadżety na Euro ile zapłacili ??? Mi po wszystkich działaniach wyszło 1367,50 zł. A wam ???

gG Gość
~gG
Jesteśmy pierwszym pokoleniem, 2012-01-12 14.30

1631,5

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
o.O 2012-01-12 14.33

napewno !?!? ja wszystko po kolei mnożyłam, liczyłam i co jeszcze... badziew -,-

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
o.O 2012-01-12 14.34

napewno !?!? ja wszystko po kolei mnożyłam, liczyłam i co jeszcze... badziew -,-

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
Pliiiis 2012-01-12 14.42

tylko proszę Was.... niech w tym prawdziwym w kwietniu zamiast tekstów o Euro 2012 to niech będą jakieś o pokazach mody ;> Chłopakom by kopary opadły ^^

mati020 Gość
~mati020
łatwizna 2012-01-12 14.42

co wy dziewczyny to wszystko było w tekście nie trzeba się znac na piłce nożnej!

Sencziii :* Gość
~Sencziii :*
:D 2012-01-12 14.46

haha mi się wydaje że chłopcy dziś mięli lepiej, bo nawet pisząc to poowiadanie z dialgiem wiedzieli o ckmn... i wgl... i mogli jakies kluby tam powpisywać.. no ale cóż.. liczmy, że przynajmiej końcowy będzie o czymś dla dziewczyn ^^ a no i życzę wszytskim najlepszego :D no i dobrych wyników ^^
sama czekam, ąz w końcu si pojawią wyniki

smoku23 Gość
~smoku23
mi wyszło 1404,5 2012-01-12 14.47

ale sprawdzian był dosyć łatwy ale chyba 1 czy 2 miałem zle...

positive Gość
~positive
;( 2012-01-12 14.56

Co to było za pytanie z polskiego?! ''Dlaczego ludzie kibicują?''
Beznadzieja, tak samo jak zadania z matmy. Mi wyszło, że mecz skończył się o 18:20 a wszystko kosztowało ponad 1400 zł. -.-

krok Gość
~krok
alle 2012-01-12 14.57

dziwny jesteś cz jak opanój się

KUTAS FIUT Gość
~KUTAS FIUT
kutas 2012-01-12 15.07

Łatwizna

milenoiid Gość
~milenoiid
teścior 2012-01-12 15.19

test nie był łatwy , ani trudny był średni

andrzej sucharek Gość
~andrzej sucharek
sucharek 2012-01-12 15.36

Jakie były te dwa ostatnie zadania z polaka?? musze wiedziec bo jutro piszemy ten test:<

Arek - dziś moje imieninki :) Gość
~Arek - dziś moje imieninki :)
Sprawdziań szóstkoklasisty Operon - ŁATWY !!! 2012-01-12 15.48

Cześć ! Jestem uczniem klasy szóstej i dziś pisałem ten test. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu test okazał się bardzo łatwy. W mojej szkole co tydzień w czwartki piszemy testy z poprzednich lat. A w porównaniu do wcześniejszych nawet tego z 2011 roku to ten był naprawdę banalny. Najbardziej zastanawia mnie zadania 22 (matematyczne). Każdy z mojej klasy miał inny wynik. Ja akurat wyliczyłem, że było to 1583,50 zł (coś koło tego). Mam nadzieję, że to akurat ja z nielicznych będę miał dobrze.

ktostaki Gość
~ktostaki
Sprawdzian 2012-01-12 16.21

a u mn w szkole WCALE niecwiczymy testów.Ten był pierwszy...

:** Gość
~:**
:* 2012-01-12 16.23

Czemu oni nie mogą dać tych odpowiedzi tylko tak predłużaja?

Basia Gość
~Basia
Prawidłowa odp. do 22 zad 2012-01-12 16.44

Prawidłowo powinno wyjść 1631.50 ;-)

Basia Gość
~Basia
A MECZ SKOŃCZYŁ SIE O GODZ.18;20 ;-) 2012-01-12 16.46

JUŻ ZNAMY CZĘSĆ ODP. OD NASZEJ PANI

patryk Gość
~patryk
operon 2012-01-12 16.54

ŻAL A JA WCZORAJ PISAŁEM TERZ SPRAWDZIAN PRÓBNY A DZISIAJ ZNÓWU ALE BYŁ DZISIAJ LATWY;d

dziewczyny które lubią piłkę nożną są zajebisteee.! <3 Gość
~dziewczyny które lubią piłkę nożną są zajebisteee.! <3
łatttwyy .;d 2012-01-12 17.09

mi wyszła godzina 18:20, w tym co kupili 1631,50 zł, prościzna, bardzo mi się poodobał chociaż jetem dziewczyną .! na ale kochhaaam nożną...! <3 1b.: )

xoxo cheers <3 Gość
~xoxo cheers <3
heej...! <3 2012-01-12 18.01

Nie uważam że dziewczyny które lubią nożną były lepsze -,- Nie mam nic do piłki nożnej bo gram czasem i nie jestem tą z najgorszych z klasy ale osobiście wolę ping poongaa <33 Poza tym ''dziewczyny...'' (wiesz że o cb chodzi) mój kolega szuka dziewczyny która koochhaaa nożną. ! Jak jesteś zainteresowana to mu powiem <3 Jest za Realem :>

xDDD Gość
~xDDD