*
MATURA 2014 MATEMATYKA CKE Dodane 2014-05-09 15.00 , komentarzy 98

MATURA 2014: Matematyka rozszerzona [odpowiedzi i arkusze] - 9 maja 2014

MATURA Z MATEMATYKI na poziomie podstawowym już za maturzystami. 9 maja czeka ich egzamin na poziomie rozszerzonym. Na naszych stronach znajdziecie arkusze i odpowiedzi z egzaminu.

MATURA 2013: MATEMATYKA - ODPOWIEDZI i ARKUSZE [8 MAJA 2013]

Próbna matura 2012: Matematyka - odpowie...

Autor: archiwum/Łukasz Sawala

Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie!
Użyj F5 lub kliknij tutaj!


6 maja 2014 roku maturzyści pisali obowiązkowy egzamin z matematyki na poziomie podstawowym.

W piątek 9 maja o godz. 9 rozpocznie się egzamin na poziomie rozszerzonym. Maturzystom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki. Na naszych stronach znajdziecie arkusze i odpowiedzi z matur.

Arkusze i odpowiedzi z egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym opublikujmy około godz. 13.



Matura 2014 - Matematyka - poziom rozszerzony - arkusze

 

Matura 2014 - Matematyka - poziom rozszerzony - arkusze



Matura 2014 - Matematyka - poziom podstawowy - arkusze

 

Matura 2014 - Matematyka - poziom podstawowy - odpowiedzi


Arkusze i odpowiedzi pochodzą ze strony Echo Dnia.





Arkusze i odpowiedzi z próbnej matury z matematyki 2014 z OKE Poznań.

MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY - ARKUSZ - MATURA 2014


MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI - MATURA 2014




Egzamin z 14 stycznia to materiał ćwiczeniowy przygotowujący do egzaminu maturalnego.  Przygotowany materiał ma umożliwić uczniom przećwiczenie rozwiązywania zadań typu maturalnego w sytuacji zbliżonej do egzaminacyjnej, m.in. rozplanowanie czasu przeznaczonego na rozwiązanie zadań zamkniętych i otwartych.



MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY - ARKUSZ - MATURA 2013


MATEMATYKA - POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI - MATURA 2013




Zobacz także: MATURA 2014. Język polski [odpowiedzi i arkusze] - 5 maja 2014




Tutaj znajdziecie arkusze i odpowiedzi z ubiegłych lat:


Próbna matura z matematyki 2012 - arkusz zadań zamkniętych


Próbna matura z matematyki 2012 - odpowiedzi do zadań zamkniętych


Próbna matura z matematyki 2012 - arkusz zadań otwartych


Próbna matura z matematyki 2012 - odpowiedzi do zadań zamkniętych

 

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM Poznań

Jesteśmy poznańskim serwisem informacyjno-społecznościowym. Poznań to nasza pasja i staramy się wiedzieć o nim wszystko. Kontakt: redakcja@mmpoznan.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Maturzystka Gość
~Maturzystka
Opinia 2012-03-07 14.54

TRUDNA!! Próbna matura poszła mi bardzo dobrze - 80%, z tej się martwię czy będę mieć 50... Zadania otwarte - pogrom!

matura Gość
~matura
no super 2012-03-07 14.56

bylo straszne ;/

Nat Gość
~Nat
Opinia 2012-03-07 14.57

Trzeba przyznać że zadania otwarte były ciężkie. Nie myślałam, że będzie tyle geometrii -.-

asaa Gość
~asaa
matura 2012-03-07 14.57

zgadzam sie! zadania otwarte bardzo trudne! jak tak bedzie w maju, to moze byc duzo niezdanych matur.

aMY Gość
~aMY
tragedia 2012-03-07 14.59

noo masakra ta matura byla... ale moze obniza poziom na tej własciwej;/

aga Gość
~aga
:( 2012-03-07 15.00

kiedy będa odpowiedzi z otwartych ? a dzisiejsza matura- masakra:)

aha Gość
~aha
co to było!! ;o 2012-03-07 15.03

trudna jak 150;p otwarte z okręgiem wtf? i udowodnianie że długość odcinków jest taka sama.. o co tam chodziło? widać było to coś prostego skoro tylko za 2 pkt.. ^^

marcel Gość
~marcel
eloszking 2012-03-07 15.06

kuzwa gdyby 5% osob w polsce zdalo tę mature to nic nie wprowadzi matury na 2012 sa juz gotowe chyba od roku... i nie biadolcie bo chodze do naprawde gownianej szkoly gdzie poziom jest zminimalizowany do gimnazjum i nie mialem problemow z matura. pozdrawiam

XZY Gość
~XZY
MATURA MATMA 2012-03-07 15.06

jednym słowem KATASTFORA!!

A.K Gość
~A.K
Próbna matura 2012-03-07 15.08

zadania zamknięte według mnie idealnie :) a gdzie można znaleźć odp do zadań otwartych?

emil Gość
~emil
Średnio trudna 2012-03-07 15.17

zadania zamknięte nie były aż tak skomplikowane. Ale otwarte to duża masakra.

pk Gość
~pk
;) 2012-03-07 15.18

ciesze sie ze piszecie ze byla trudna u mnie jest ciezko z matme a 17 pkt mam na pewno a teraz jak patrze jakie glupie bledy robilam to mysle ze kolo 50 % z niej spokojnie moglam miec ale niestety tak to jest po fakcie sie dopiero ogarnia.. ale i tak jestem mega szczesliwa ze zdalam

marcin Gość
~marcin
matura 2012-03-07 15.18

qrde popełniłem 1 błąd w zakmnietych

marcin Gość
~marcin
odp dla "aha" 2012-03-07 15.21

To zadanie o którym mówisz to banalnei mozna bylo zrobic z tw cosinusów

marcin Gość
~marcin
podaje odp których jestem pewny 2012-03-07 15.24

pole trapezu 96pi, sin kata nachylenia BS do plaszczyzny rombu pierw z 506 nad 23, rozw funkcji kwadratowej <-3;4>;

marcin Gość
~marcin
:) 2012-03-07 15.26

jak ktos chce jakeis inne odpowiedzi to neich pisze

Radek Gość
~Radek
Prosta jak niewiem 2012-03-07 15.28

Ale była prosta, niewiem jak mogliscie miec z nia problem. Licze na 80-90% :)

Monia Gość
~Monia
Monia 2012-03-07 15.32

zamkkniete ok :) Otwarte gorzej ;/ chyba dlatego ze od zawsze mam problem z geometria. kiedy beda odpowiedzi do otwartych ?

Artur Gość
~Artur
Nie tak źle 2012-03-07 15.37

Mówicie że trudne i w ogóle ale chyba każdy z was zaliczył bo nie sposób było jej nie zaliczyć.

xyz Wrocław Gość
~xyz Wrocław
Matura 2012-03-07 15.44

Ja z poprzedniej próbnej miałem 100% zarówno z podstawy jak iz rozszerzenia z tej także mam 100% i powiem wam że nie była ona zbyt łatwa . Te ostatnie zadanie na cztery równanie , bez urazy ale to nie dla humanistów. Albo dowód z tw. cosinusów.

aga Gość
~aga
Matura 2012-03-07 15.52

Dla Mnie była Mega prosta naprawde co prawda ostatnie zadanie było nie lada wyzwaniem według mnie i je ominełam bo chodziło o układ równań z 3 niewiadomymi a z tym mam ciągły problem ale reszta to naprawde troche wiedzy i duzo duzo przerobionych arkuszy i zadań z dziedziny własnie geometrii bo dominowała jesli chodzi zadania otwate ;) stąd też można wnioskowac na czym wciaz skupic największa uwage do Maja:) mysle ze 85% zdołałam uzyskac:))

ehh Gość
~ehh
;/ 2012-03-07 15.55

Nie zdałam!!....;// porażka ...

jo Gość
~jo
hahaha 2012-03-07 16.12

hahah a my piszemy to jutro, bo dziś rekolekcje były ;D

Pau Gość
~Pau
lol 2012-03-07 16.22

Jestem w 2lo i również dzisiaj dostaliśmy na 2 pierwszych godzinkach tą maturę do rozwiązania ;) Patrząc na odpowiedzi naliczyłam 17pkt^ także nie jest aż tak źle jak widać ;D

xxx Gość
~xxx
hej 2012-03-07 16.40

moglby ktos podac rozwiazanie do tego ostatniego zadania??? z gory dzieki:)