*
MATURA POPRAWKOWA 2013 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI Dodane 2013-08-27 16.10 , komentarzy 23

MATURA POPRAWKOWA - matematyka, polski - ARKUSZE, ODPOWIEDZI

Matura poprawkowa 27.08.2013 z matematyki i polskiego.. Sprawdź arkusze i odpowiedzi.

matura poprawkowa 2013

Matura poprawkowa 2013

Autor: archiwum

Gdy tylko będziemy mogli opublikować arkusze i ich rozwiązania - poniższe linki staną się aktywne. Strona nie odświeża się automatycznie. Kliknij F5!

MATEMATYKA 2013 - matura poprawkowa - arkusz


MATEMATYKA 2013 - matura poprawkowa - odpowiedzi


JĘZYK POLSKI 2013 - matura poprawkowa - arkusz


JĘZYK POLSKI - 2013 - matura poprawkowa - odpowiedzi



Do matury poprawkowej 2013 mogą przystąpić uczniowie, którzy nie zdali egzaminu dokładnie z jednego przedmiotu maturalnego w części ustnej lub części pisemnej, oraz przystąpili do egzaminów ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych na maturze 2013.

Pisemny egzamin poprawkowy będzie we wtorek, 27 sierpnia, o godzinie 9.00. Poprawkowe egzaminy ustne odbędą się w dniach 26 - 30 sierpnia.

Informacje o miejscu i szczegółowych terminach egzaminów ustnych z matury poprawkowej znajdziesz na stronie internetowej: OKE Poznań.

MATURA POPRAWKOWA 2013 - POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI

1. D
2. A
3. B
4. D
5. C
6. B
7. B
8. C
9. C
10. B
11. A
12. C
13. D
14. D
15. C
16. B
17. C
18. A
19. D
20. D
21. C
22. B
23. D
24. B
25. B


Sprawdź, arkusze z zeszłego roku:

Poprawkowa matura z matematyki 2012 - arkusz


Poprawkowa matura z matematyki 2012 - sugerowane odpowiedzi


Poprawkowa matura z języka polskiego 2012 - arkusz


Poprawkowa matura z języka polskiego 2012- sugerowane odpowiedzi


Poprawkowa matura z języka angielskiego 2012 - arkusz


Poprawkowa matura z języka angielskiego - sugerowane odpowiedzi

 

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

byla uczennica Gość
~byla uczennica
POLSKI!! 2012-08-21 19.32

widze ze ciezko jest ludziom wrzucic odpowiedzi z polskiego.
rozumiem ze tyle osob nie zdalo matmy, ale ta garstka uczniow ktorzy nie zdali polaka tez zasluguja na odpowiedzi. pozdrawiam:////

Agnieszka Gość
~Agnieszka
angielski 2012-08-22 12.11

na cke są juz arkusze, możecie podać odpowiedzi do angielskiego?

df Gość
~df
angielski 2012-08-22 13.18

czemu nie ma odpowiedzi z jezyka angielskiego ze sluchu?

NNiNNa Gość
~NNiNNa
NIEMIECKI 2012-08-23 14.27

GDZIE SĄ ODPOWIEDZI Z NIEMIECKIEGO ?Z MATURY POPRAWKOWEJ? PYTAM SIE GDZIE?

;) Gość
~;)
niemiecki 2012-08-24 09.36

dokładnie. wszędzie z matmy polskiegi i anglika a z niemieckiego nie ma

ala Gość
~ala
niemiecki 2012-08-24 11.26

czy nikt nie zlituje się nad ludźmi którzy pisali poprawkę z niemieckiego?

..... Gość
~.....
Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2012-08-30 17.21

Ja nadal czekam na odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!

Kris Gość
~Kris
POLAK 2013-08-27 13.56

Proszę szybko odp do polaka!!!!!!!!!!

dddd Gość
~dddd
matematyka 2013-08-27 14.30

MA KTOŚ ODPOWIEDZI?

gość Gość
~gość
matematyka 2013-08-27 14.42

na edulandii masz odpowiedzi

elli91 Gość
~elli91
angielski 2013-08-27 14.48

gdzie arkusze i odp z angola ? ;/

Paweł Gość
~Paweł
Proszę niemiec!!! 2013-08-27 15.08

Jak ktoś by miał odpowiedzi do niemca to proszę mi wysłać linka
https://www.facebook.com/pawel.margalski

gośśśśśś Gość
~gośśśśśś
niemiecki! 2013-08-27 15.25

prosimy o arkusz i odpowiedzi z NIEMIECKIEGO!

xxx Gość
~xxx
POLSKI????? 2013-08-27 15.45

A co z polskim?????

Meeeaaaah Gość
~Meeeaaaah
odp do otwartych ! 2013-08-27 16.03

Please poda ktoś odpowiedzi do otwartych ?

Gość Gość
~Gość
Niemiecki 2013-08-27 16.31

taki sam problem z niemcem gdzie arkusze i odpowiedzi jak ktoś bedzie maiła cos niech da znąć oki :)

gościu Gość
~gościu
niemiecki 2013-08-27 16.57

i co są gdzies odp z niemieckiego?

gosdf Gość
~gosdf
Angielski 2013-08-27 21.06

ma ktoś odpowiedzi z angielskiego ???

Kasia Gość
~Kasia
Niemiecki 2013-08-28 11.28

Gdzie są odpowiedzi z niemieckiego ? ! ?

zrezygnowany Gość
~zrezygnowany
POLSKI 2013-08-28 16.42

Czy naprawdę nigdzie nie ma arkusza z polskiego? Ani nie można ustalić kiedy będzie?????

lola Gość
~lola
Angielski 2013-08-28 16.49

ma ktos odpowiedzi z angielskiego ????

aneta Gość
~aneta
Polski 2013-08-28 18.39

Czy ktoś mógłby mi napisać jakie tematy wypracowań z j. polskiego.

ankaaa Gość
~ankaaa
33 KSIĄZKI DO POLSKIEGO MATURA ZA 5ZŁ!!! 2013-09-23 14.38

33 OPRACOWANIA DO MATURY Z J. POLSKIEGO ZA 5 ZŁ!!!

http://allegro.pl/matura-polski-lektury-epoki-sciaga-gratis-i3548185583.html

NIE CZEKAJ!!!