*
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w okolicy 1 listopada 2012 Dodane 2012-10-28 14.45 , komentarzy 2

Wszystkich Świętych: Jak dojechać na cmentarze w Poznaniu samochodem?

Zarząd Dróg Miejskich przedstawił zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach w okresie od 26 października do 3 listopada.

Zarząd Dróg Miejskich przedstawił zmiany w organizacji ruchu ...

Każdy, kto wybiera się na cmentarz samoc...

Autor: archiwum/Radek Rakowski

Zobacz też: MPK na Wszystkich Świętych - jak dojechać na cmentarze komunikacją miejskąJuż dziś podajemy Wam najważniejsze informacje dotyczące organizacji ruchu:

Dojazd na cmentarz na Junikowie:

W dniach 27- 28,31 października od godz. 8.00 oraz 2-4 listopada od godz. 8.00 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ul. Cmentarnej i Owczej od ul. Grunwaldzkiej do Złotowskiej. 1 listopada od godz. 5.00 ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał na ulicach Grunwaldzkiej, Cmentarnej i Owczej na oraz na ul. Złotowskiej. Zobacz, jak wyglądał odcinek ul. Grunwaldzkiej od ul. Smoluchowskiego do cmentarza na 10 dni przed Wszystkich Świętych

Dojazd na cmentarz na Miłostowie:


26-28 października od godz. 12.00 oraz 29 - 30 października od godz. 8.00 na ul. Warszawskiej obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h i zakaz ruchu dla pojazdów ciężarowych, a na wysokości cmentarza po obu stronach ulicy i w pasie jej rozdziału wyznaczone zostaną miejsca postojowe.

Dodatkowo 27-28, 31 oraz 1-3 listopada na ul. Gnieźnieńskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (od ul. Głównej do Bałtyckiej) oraz zakaz ruchu pojazdów ciężarowych, wyznaczone zostaną miejsca postojowe na pasie ruchu, wyłączone zostaną światła na skrzyżowaniu ulic Główna – Gdyńska - Gnieźnieńska – Krańcowa.

Dojazd na cmentarz na Górczynie:

26 października od godz. 12.00 oraz 27 – 28, 31 października i 2-4 listopda od godz. 8.00 i 1 listopada od 5.00 na ul. Arciszewskiego zostanie dopuszczone parkowanie w pasie rozdziału, obowiązywać będzie także zakaz poruszania się samochodów ciężarowych na ulicach Arciszewskiego i Ściegiennego.

Dojazd na cmentarz przy ul. Lutyckiej:

26 października od godz. 12.00, 27 – 28, 31 października oraz 1 - 3 listopada od godz. 8.00 na ul. Lutyckiej na odcinku między ulicami Podolańską i Dojazd wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h, a także zakaz poruszania się samochodów ciężarowych oraz zakaz zatrzymywania, który nie dotyczy pobocza.

Dojazd na cmentarz przy ul. Nowina:

26 października od godz. 12.00 do 4 listopada wprowadzony zostanie zakaz parkowania pojazdów na ul. Szpitalnej i na ul. Nowinanie z wyłączeniem pobocza, natomiast 27 – 28 października oraz od 31 października do 3 listopada na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Nowina ruchem kierować będzie policja.

Dojazd na cmentarz przy ul. św. Antoniego:

1 listopada od godz. 5.00 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy na ul. św. Antoniego od ul. Książęcej i na ul. Minikowo do ronda Minikowo. Objazdy wyznaczono ulicami Baranowską, Gołężycką oraz ulicami Ożarowską i Czernichowską.

Dojazd na cmentarz przy ul. Morasko:

26 października od godz. 12.00 do 4 listopada w rejonie cmentarza obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się z wyłączeniem pobocza oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Dojazd na cmentarz przy ul. Wiśniowej:

1 listopada od godz. 5.00 na ul. Bluszczowej na odcinku od ul. 28 Czerwca 1956 r. do ul. Wiśniowej oraz na ul. Wiśniowej do ul. Wspólnej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Dojazd na cmentarz przy ul. Jasna Rola:

1 listopada od godz. 5.00 ruch jednokierunkowy będzie wprowadzony na ul. Jasna Rola na odcinku od ul. Błażeja do ul. Umultowskiej.
X

Miejsce
w rankingu
Gabriela Jelonek

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Daniel Gość
~Daniel
Zarząd Dróg Miejskich przedstawił zmiany w organizacji ruchu 2012-11-01 08.57

Temat sugeruje że zawiera informacje dla zmotoryzowanych i pozwoli im zaplanować optymalną trasę przejazdu.
Niestety, mamy tylko garść zdawkowych opisów i ani słowa na temat organizacji miejsc postojowych. Mnie brakuje kilku mapek okolic cmentarzy z naniesioną organizacją ruchu.
Czyżbym oczekiwał zbyt wiele?
Fotka z archiwum ma ogromne walory historyczne, a podpis jest wyjątkowo tajemniczy bo ...
W sumie fajny artykuł, minimum pracy za maksimum satysfakcji, no i jakoś to będzie.

Ja Gość
~Ja
... 2012-11-01 11.19

To nie wszystkie cmentarze tylko wybrane, brak konkretnych informacji o parkingach...
Niepomocne....

Dodaj swój komentarz: