*
Dodane 2012-10-23 15.45 , komentarzy 12

W Pawłowicach znaleziono zwłoki zaginionego 18-latka

Nastolatek zaginął 9 października. Dziś rano policja znalazła jego ciało w lesie.

W Pawłowicach znaleziono zwłoki zaginion...

Autor: Tomasz Wiśniewski / archiwum MM

Mieszkaniec Pawłowic (powiat leszczyński) wyszedł z domu 9 października. Trzy dni później rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza nie przynosiła skutków, niestety we wtorek, 23 października, ciało nastolatka odnaleziono w pawłowickim lesie.

- Ciało odnaleziono w trakcie poszukiwań w których uczestniczyli także strażacy oraz oddział konny policji - mówi Hanna Wachowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Na razie nie są znane przyczyny śmierci nastolatka.

X

Miejsce
w rankingu
Krzysiek Żyła

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

kachna83 Gość
~kachna83
:( 2012-10-23 15.53

co to się dzieję Smutne

Mathew Gość
~Mathew
[*] 2012-10-23 15.56

jak juz to powiat poznanski. kondolencje dla rodziny

ania Gość
~ania
. 2012-10-23 17.05

Akurat powiat leszczyński.

Kondolencje dla rodziny.

m. Gość
~m.
...... 2012-10-23 21.51

To są Pawłowice w powiecie poznańskim, mieszkam obok... Wyrazy współczucia dla najbliższych :(.

. Gość
~.
..... 2012-10-25 22.58

Pawłowic w Polsce jest wiele, między innymi w powiecie leszczyńskim oraz poznańskim. Te Pawłowice, z których on pochodził były tymi w poznańskim.

3 grosze Bronek 3 grosze Bronek
To te Pawłowice między Kiekrzem, a Rokietnicą 2012-10-26 00.39

Był dzisiaj u mnie kolega Adam M. stamtąd, który zna tę rodzinę i tego nieszczęśnika, który pomagał mu czasami w pracy. Był jednym z trojga dzieci i podobno załamał się po tym, gdy policja znalazła przy nim, w Poznaniu 3 gramy narkotyków. Mówił, że ten chłopak zostawił list porzegnalny na komputerze.

ja Gość
~ja
czyli? 2012-10-26 08.59

W takim razie w artykule jest błąd. Moi znajomi z powiatu leszczyńskiego myślą, że coś się stało w ich miejscowości, a chodzi o inne Pawłowice.

karolinalew78 Gość
~karolinalew78
przykre 2012-10-26 10.38

[*]

3 grosze Bronek 3 grosze Bronek
Szkoda chłopaka 2012-10-26 11.20

Kolega Adam mówił jeszcze, że Patryka znaleźli strażacy, na drzewie, w lesie za starą byłą lisiarnią.

zu1975 zu1975
Zastanawiające.faktycznie. 2012-11-04 13.22

Forum Gazety Wyborczej: "06.04.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono ciało 17-latka. 29.05.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono zwłoki (w necie brak informacji nt wieku ofiary). 12.06.2012 - pomiędzy Wolą a Kiekrzem na torach znaleziono ciało 16-latka. 4 tygodnie temu na Podolanach znaleziono ciało 14-latka. teraz w odległości 2,5 km od tych miejsc znaleziono ciało 18-latka. To są wyniki moich poszukiwań na poznańskich stronach www (o ilu ciałach nie wiem?). Jednym z tych nastolatków jest mój syn. Mam pytanie do redakcji, prokuratury i policji: Ile takich "wypadków-samobójstw" musi się pojawić w jednym miejscu żeby zapaliła się czerwona lampka? " Zachęcam również do odwiedzenia profilu na facebooku: Szymon Głuszek kontakt

3 grosze Bronek 3 grosze Bronek
Kondolencje dla rodziny 2012-11-04 16.14

Kolega Adam mówił mi, że skremowanego Patryka pochowano we wtorek, w Kiekrzu. Podobno w liście pożegnalnym, zostawionym w komputerze, cała winę za posiadanie tych 3.gramów marihuany wziął na siebie i nikogo nigdy nie obciążał.

zu1975 zu1975
Tak, szczere kondolencje dla Rodziny i Przyjaciół,ale... 2012-11-04 16.41

śmiem wątpić, że to 3 gramy marihuany były powodem samobójstwa.Wg mnie problem musiał być bardziej złożony, ale nie znałam ani Patryka, ani nikogo z jego otoczenia, więc nie czuję się uprawniona do wyrażania sądów.