*
Dodane 2013-01-27 11.02 , komentarzy 19

Ligawa przy Bułgarskiej – mamy dla Was bilety na lodowisko

Co tydzień na mmpoznan.pl macie szansę wygrać bilety wstępu na nowe lodowisko przy Stadionie Miejskim na ul. Bułgarskiej.

Co tydzień na mmpoznan.pl macie szansę wygrać bilety wstępu na ...

Ligawa przy Bułgarskiej – mamy dla Was b...

Autor: archiwum/Zuzanna F.

Ligawę przy Bułgarskiej, bo tak nazywa się lodowisko, otwarto 26 listopada. Znajduje się za IV trybuną Stadionu Miejskiego i ma powierzchnię 800 metrów kwadratowych. Lodowisko jest idealne do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach, jak również do doskonalenia swoich umiejętności.

Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 21.30, a w weekendy od 9 do 21.30. W soboty i niedzielę w godz. od 9 do 13 można korzystać także z wydzielonej strefy dla dzieci.

W dni powszednie bilety normalne kosztują 8 zł, a ulgowe 7 zł. W weekendy ceny wynoszą odpowiednio 10 i 7 zł. Przygotowano również specjalne wejściówki rodzinne dla trzech osób (2 dorosłych + dziecko) w cenie 18 zł/godz. w tygodniu i 22 zł/godz. w weekendy. W ofercie są również karnety na 10 wejść w cenie 50 zł (ulgowy) i 75 zł (normalny).

Koszt wypożyczenia łyżew to 6 zł/godz., natomiast ostrzenie prywatnego sprzętu wykonane zostanie w cenie 10 złotych.

Patronat medialny nad Ligawą przy Bułgarskiej objął portal MM Poznań

Uwaga, konkurs!

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na lodowisko ważnych w okresie od 28 do 3 lutego. Otrzyma je pięciu pierwszych zalogowanych użytkowników, którzy w komentarzu pod tym artykułem napiszą „Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową (uwaga, będziecie mieli 24 godziny na potwierdzenie odebrania nagrody).

Uwaga, aby wziąć udział w konkursie, trzeba się wcześniej zalogować (nie masz loginu? Zarejestruj się!).

Konkurs ma charakter cykliczny – w przyszłym tygodniu ponownie rozdamy bilety na lodowisko!

Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na otrzymanie od redakcji MM Moje Miasto Poznań wiadomości drogą elektroniczną. E-mail jest jedyną drogą komunikacji redakcji serwisu z laureatami konkursu.




X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

fregatka fregatka
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.04

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

gruszka gruszka
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.05

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

francesco francesco
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.07

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

tellmewhy tellmewhy
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.08

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

Kalafek Kalafek
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.15

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

YellowScott YellowScott
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej” 2013-01-27 11.15

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”

Delicja27 Delicja27
:) 2013-01-27 11.15

„Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”.

joan_ruthless joan_ruthless
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 11.15

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

Zenon Kubiak Zenon Kubiak
koniec konkursu 2013-01-27 11.16

Bilety wygrywają fregatka, gruszka, francesco, tellmewhy i Kalafek. O sposobie odbioru biletów dowiecie się z e-maili.

natalia Gość
~natalia
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”. 2013-01-27 11.17

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”.

alicja20 alicja20
"Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej " 2013-01-27 11.58

"Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej " ;*

alicja20 alicja20
buu 2013-01-27 12.00

ożżż, za późno dzis wstałam :P

rose20 rose20
i tak trzeba zapłacić 6 zł za łyżwy + 1,50 zł za szafke 2013-01-27 13.12

jw

ak15 ak15
Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej 2013-01-27 13.41

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej

KobietaPracująca Gość
~KobietaPracująca
Rozczarowanie 2013-02-02 10.09

I jak tu być jednym z 5 pierwszych osób jeśli się pracuje, a charakter pracy nie daje możliwości dostępu do komputera? Rozumiem, że konkurs przeznaczony dla osób bezrobotnych. No cóż ...

arla Gość
~arla
riposta 2013-02-02 12.27

Jak pracujesz to masz kasę, poza tym bilety powinny być dla dzieci

KobietaPracująca Gość
~KobietaPracująca
do alra 2013-02-02 15.11

A gdzie jest napisane, że konkurs dla dzieci? :)
I skąd wniosek, że mam kasę?
Nie ma to jak niedojrzałe domniemanie i interpretacja :)

nie-maruda Gość
~nie-maruda
zawsze ktoś marudzi - do kobiety pracującej 2013-02-03 16.27

Ostatni konkurs był w niedzielę (a nie w tygodniu) ...przykro nam, że musisz pracować w taki dzień. Ale myśląc tak jak ty żaden konkurs nigdy nie mógłby się odbyć bo ZAWSZE KTOŚ PRACUJE. Redaktor i tak poszedł na rękę robiąc konkurs właśnie w niedziele,a więc w dniu, w którym jednak najmniej osób pracuje...Podaj rozpiskę kiedy pracujesz, to na pewno portal uwzględni Twój grafik !!!!!

wyploszyca wyploszyca
konkurs 2013-02-08 12.29

kiedy kolejny konkurs?