*
ZAWISZA BYDGOSZCZ - LECH POZNAŃ: TRANSMISJA STREAMING ONLINE, TV I RADIO Dodane 2013-12-13 18.50 , komentarzy 1

Zawisza - Lech. Transmisja w TV i online w Internecie

Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Zawisza - Lech. Spotkanie będzie transmitowane w telewizji, Internecie i radiu.

lech zagłębie transmisja

Sprawdź, gdzie obejrzeć Lech - Zagłębie?

Autor: archiwum/Joanna Błaszkowska

Zawisza - Lech, 13 grudnia godz. 20:30, 21. kolejka Ekstraklasy 2013/2014W połowie grudnia kończy się piłkarska jesień w Polsce. W ostatniej kolejce w tym roku piłkarzy Lecha Poznań czeka wyjazdowe spotkanie w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą. 

Zawisza - Lech w telewizji

Mecz Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań rozpocznie się w  piątek, 13 grudnia o godz. 20.30 - bezpośrednią transmisję spotkania pokaże na żywo stacja Canal+ Sport.

Zawisza - Lech transmisja w internecie


Relację tekstową ze spotkania na żywo będzie można śledzić na portalach: ekstraklasa.net lub eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/.

Zawisza - Lech streaming online na żywo


Transmisję na żywo online oferują portale ze streamingiem np. meczyki.pl.

Zawisza - Lech w radiu


Relację ze spotkania będzie można posłuchać w Radiu Merkury, które jest dostępne na falach 100.9 MHz i w internecie na: radiomerkury.pl.

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM Poznań

Jesteśmy poznańskim serwisem informacyjno-społecznościowym. Poznań to nasza pasja i staramy się wiedzieć o nim wszystko. Kontakt: redakcja@mmpoznan.pl

Komentarze

Uczciwy Gość
~Uczciwy
oszusci! 2013-12-13 22.54

Witam, chciałbym ostrzec wszystkich przed złodziejami naciągającymi na "namierzenie tel.komórkowego " lub na możliwośc doładowania. telefonu To oszustwo!!

Dodaj swój komentarz: