*
Dodane 2014-01-28 07.33 , komentarzy 0

Poznań za pół ceny 2014 – znamy termin akcji

W tym roku słynna akcja, w czasie której ceny w Poznaniu zostaną obniżone o połowę, odbędzie się w długi weekend majowy.

W tym roku słynna akcja, w czasie której ceny w Poznaniu zostaną ...

Poznań za pół ceny 2014 – znamy termin a...

Autor: archiwum/Zenon Kubiak

Organizowana od 2008 r. akcja „Poznań za pół ceny” cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród turystów, ale także poznaniaków, którzy także korzystają z atrakcji turystycznych, czy 50-procentowych rabatów w restauracjach.

- Każdego roku uświadamiamy naszym gościom, że do Poznania można i warto wracać, odkrywając przy każdej wizycie zupełnie nowe atrakcje. Wiemy, że nasz projekt doczekał się już stałych klientów - mówi Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny, bezpłatny program turystyczny. Po kilku latach wspólnego budowania marki mogliśmy sobie pozwolić na promocję akcji za granicą. W zeszłym roku promowaliśmy akcje m.in. w Danii, Niemczech, we Włoszech, Hiszpanii i Irlandii. Dzięki tym działaniom nasza turystyczna oferta weekendowa staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

Tegoroczna, siódma już edycja, odbędzie się w dniach 3-4 maja, czyli w czasie długiego weekendu majowego. W programie będzie można za pół ceny odwiedzić zoo, palmiarnię, skorzystać z oferty basenów, parku linowego, pograć w bowling czy bilard. Odważni będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów tańca czy treningów sztuk walki.

Za pół ceny będzie można także spać w luksusowych hotelach i obleganych przez studentów hostelach, spróbować kuchni w modnych restauracjach i popularnych pizzeriach. Przez dwa dni turyści mogą liczyć na 100 proc. jakości za 50 proc. ceny.

- Dla usługodawców to nie tylko weekend handlowy, to przede wszystkim okazja do prezentacji dobrej jakościowo oferty - tłumaczy Jakub Pindych z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, koordynator akcji. - Nasi partnerzy mają czym się pochwalić i cieszymy się, że kolejny raz są gotowi zmierzyć się z prawdziwym najazdem turystów i mieszkańców Poznania. - Sam chętnie odwiedzę kilka nowych miejsc - dodaje Jakub Pindych.

Jak zwykle nie zabraknie specjalnych atrakcji turystycznych, których szczegóły poznamy w najbliższym czasie.

X

Miejsce
w rankingu
Zenon Kubiak

wydawca on-line w portalu MM Moje Miasto Poznań - www.mmpoznan.pl, specjalność - sport i nie tylko.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: