*
Karetka, hamburger i głupie komentarze kierowcy w Poznaniu Dodane 2014-02-10 17.12 , komentarzy 2

Karetka na sygnale i hamburger: Kontrowersyjny film z Poznania pojawił się w internecie [wideo]

9 lutego na You Tube pojawiło się wideo z przejazdu karetki na sygnale przez centrum Poznania. Kierowca zjada na nim hamburgera, a pasażer wyśmiewa kierowców i pieszych.

Karetką z hamburgerem przez Poznań

Autor: Fot. za You Tube

Pięciominutowy filmik pokazuje kierowcę, który jedną ręką prowadzi karetkę pędząca przez miasto. Nie brakuje żenujących uwag odnośnie innych kierowców i pieszych, które padają z ust pasażera.

Karetką na sygnale bez trzymanki

W pewnym momencie kierowca nawet puszcza kierownicę, żeby zgarnąć kawałkiem mięsa sos. Padają komentarze typu: "Nie ma to jak przejażdżka po Poznaniu z Big Macem w ręce". Samochód zmierza do Wielkopolskiego Centrum Onkologii przy ul. Garbary.

Kierowca karetki na celowniku policji

Sprawą nagrania zajęła się już policja. Ustaliła, że była to karetka prywatnej firmy, która przewozi pacjentów. Kierowca pojazdu używał sygnałów dźwiękowych bezzasadnie. Kilkanaście razy podczas przejazdu naraził też innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo.


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM Poznań

Jesteśmy poznańskim serwisem informacyjno-społecznościowym. Poznań to nasza pasja i staramy się wiedzieć o nim wszystko. Kontakt: redakcja@mmpoznan.pl

Komentarze

patka Gość
~patka
... 2014-02-10 18.11

No co za idiota daje jeszcze coś takiego do neta. Moze chcials sie ''pochwalic'' na fb.

emm Gość
~emm
standard 2014-02-10 22.55

nie on jeden, większość włącza sygnał jak są korki a jadą odwiezc pacjenta do domu np.

Dodaj swój komentarz: