*
Dodane 2014-04-27 11.50 , komentarzy 2

Placido Domingo w Poznaniu. Koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II 27 kwietnia w hali MTP

Światowej sławy tenor zaśpiewa z okazji kanonizacji Jana Pawła II. Zainauguruje także święto jubileuszu 1050 - lecia chrztu Polski.

Światowej sławy tenor zaśpiewa z okazji kanonizacji Jana Pawła ...

Koncert Placido Domingo w Poznaniu odbęd...

Autor: screen za YouTube

Koncert Placido Domingo w Poznaniu odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18 w Hali nr 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jego pierwszą część wypełnią m.in. utwory z płyty "Amore infinito", powstałe do tekstów Karola Wojtyły, w drugiej usłyszymy popularne przeboje operowe, operetkowe i musicalowe.

Placido Domingo w Poznaniu
Hala nr 5 MTP, 27.04.2014


Z Placido Domingo wystąpią sopranistki Virgina Tola i Micalea Oeste, Placido Domingo Jr, Justyna Steczkowska oraz Chór i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu pod batutą Eegene Kohna.

Zobacz zdjęcia z koncertu DomingoData koncertu Domigno w Poznaniu nie jest przypadkowa. 27 kwietnia odbędzie się bowiem kanonizacja Jana Pawła II. Wydarzenie również zapoczątkuje obchody jubileuszu 1050 – lecia chrztu Polski.

Placido Domingo w Poznaniu - bilety


Bilety w cenie 194 - 849 zł na koncert będzie można kupić za pośrednictwem stron imprezyprestige.com, eBilet.pl, eventim.pl, w salonach Empik, sklepach Media markt i Saturn na terenie całego kraju oraz w kasie Teatru Muzycznego w Poznaniu. Bilety na koncert, który odbędzie się 27 kwietnia kosztować będą od 194 - 849 zł. Sprzedaż przez internet rozpocznie się 20 lutego o godzinie 14.

Część dochodów ze sprzedaży zasili Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która przeznaczy środki na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

Organizatorem koncertu jest Teatr Muzyczny w Poznaniu, miasto Poznań oraz agencja Prestige MJM.X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM Poznań

Jesteśmy poznańskim serwisem informacyjno-społecznościowym. Poznań to nasza pasja i staramy się wiedzieć o nim wszystko. Kontakt: redakcja@mmpoznan.pl

Komentarze

chórzystka Gość
~chórzystka
PLAN HALI NR 5 2014-02-28 00.22

brak mi planu hali. kupiłam bilety ale nie wiem , gdzie jest sektor D?

Anielka Gość
~Anielka
straszne 2014-04-27 19.25

Mi­ca­ela Oeste jest straszna, zepsuła cały koncert.

Dodaj swój komentarz: